Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
IceBeast
IceBeast

IceBeast

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14879
  • Znaleziska 6297
  • Mikroblog 8582
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 28

51

Referendum nie może nagradzać bierności: zmiana art. 55 - wyślij Petycję!

Referendum nie może nagradzać bierności: zmiana art. 55 - wyślij Petycję!

Reforma referendum odwoławczego: o losie władzy mają decydować głosy za odwołaniem, a nie bojkot. Inicjatywa rozpoczęta przez Macieja Szczygieła.

trombabombaboom
z
singularity-polska.pl
dodany: 18 godz. i 47 min temu
  • 16
  • #
    referendum
  • #
    petycja
  • #
    senat
IceBeast
IceBeast
IceBeast 1 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
Weź się chłopie zajmij swoimi kurtkami, zamiast się bawić w wielką politykę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
11.06.2026, 05:36:53
  • 236
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?

Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.

Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.

Kiedy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 11.06.2026, 09:54:03 via Wykop
  • 0
Gdy bogaty RFN dawał Polsce w latach 90. tramwaje/autobusy/czołgi wycofywane z użytku to klaskaliśmy. Gdy my mamy zrobić to samo w stosunku do Ukrainy to nagle jest sraka narodowców xD


@PfefferWerfer: i co w tym dziwnego? każdy dba o siebie, w RFN pewnie też narzekali ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
przypadkowy_bohater
przypadkowy_bohater
10.06.2026, 05:21:17
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 10.06.2026, 08:36:47 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
09.06.2026, 05:26:09
  • 1348
#gastronomia #gorale #heheszki
djtartini1 - #gastronomia #gorale #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 09.06.2026, 10:22:21 via Wykop
  • 9
@djtartini1: mniej więcej do czasu covida chodziliśmy z partnerką często na obiady do knajp, czasem nawet 1-2 razy w tygodniu. od tego czasu chodzimy co najwyżej 1-2 razy w półroczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet na wyjazdach kombinujemy jak nie dać zarobić normalnym knajpom, nawet kebsa czasem lepiej zjeść albo innego fast fooda (które też jakoś mega tanio nie wychodzą, ale przynajmniej brzuchatemu śmierdzielowi nie napychamy
  • Odpowiedz

58

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Autostrada A1 na południu kraju będzie - niemal w całości

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 10:13:55
  • 138
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
IceBeast
IceBeast
IceBeast 09.06.2026, 07:03:58 via Wykop
  • 0
można kulturalnie jechać 140 km/h na tempomacie


@1999: najlepiej lewym pasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 04:05:23
  • 67
Czekam na przystanku a tam 10 ukròw p----------h ze sobą na cały regulator i kilka ukraińskich dzieci jadących do szkoły. Fajną Polskę nam zgotowaliscie...

#ukraina #polska #polityka #wojna #niepopularnaopinia #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 08.06.2026, 09:35:07 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik @pearl_jamik podziękowania należą się raczej Putinowi


@nith: dokładnie, sam widziałem jak putin wsadzał ukraińców do busów i masowo przymusowo wywoził do polski
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 07.06.2026, 22:06:51 via Wykop
  • 5
Nie znam nikogo w moim wieku kto ma mieszkanie i zaczynał od zera.


@Whiskeyjack29: ty nie znasz, a ja mam większość moich znajomych właśnie w takiej sytuacji. dowód anegdotyczny/bańka w jakiej każdy żyje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
02.06.2026, 07:13:26
  • 396
#poznan #polskiedrogi
Koner1391 - #poznan #polskiedrogi

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 03.06.2026, 07:13:57 via Wykop
  • 4
jak nie pisowskie to teraz Kałowskie gwiazdy

Każdemu pro pisowskiemu lub peowskiemu szmaciarzowi


@SiwyMati35: wiadomo mordo, tylko konfa
  • Odpowiedz
Wellmen
Wellmen
Wellmen
21.05.2026, 08:00:21
  • 947
#heheszki
#p0lka #polityka
Wellmen - #heheszki
#p0lka #polityka

źródło: lewucha

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 21.05.2026, 10:43:31 via Wykop
  • 1
: ale tu nie chodzi o to, że skorzystała z kilometrówki, tylko wielokrotnie ją zawyżyła i to jest problemem.


@djtartini1: rozumiem, że masz dokładną wiedzę że ją zawyżyła wraz z dowodami? to może zgłoś oszustwo do prokuratury jeśli faktycznie tak ci zależy na uczciwości? no chyba że to tylko prawackie p---------e w internecie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
21.05.2026, 04:32:46
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 21.05.2026, 10:24:51 via Wykop
  • 2
jak można w ogóle być z taka dziewczyna, nie możesz normalnej sobie znaleźć?


@leeaxe: pewnie się dobrze pruje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.05.2026, 18:19:17
  • 1071
Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pieszych stoi kobieta, zatrzymuję się by ją przepuścić. Gdy ta pani była w połowie przejścia na wysokości fotela kierowcy, patrzę w lustro w tam leci typ autem lewym pasem dość szybko. Dałem po klaksonie pani odskoczyła a ja gdybym klaskonu nie użył to mielibyśmy trupa na meisjcu. Gość się nawet nie zatrzymał. Od razu dzwonię na radiu do dyspozytora o zapisanie
Lardor - Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pi...

źródło: 1000092369

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 18.05.2026, 19:39:57 via Wykop
  • 1
@Lardor: nic mu nie zrobią, najwyżej zapłaci z 1000 zł za niewskazanie kierującego. taka smutna rzeczywistość
  • Odpowiedz

309

Jak działa Generali? Zobaczcie jak likwidują szkodę z #AC. Komedia!

Jak działa Generali? Zobaczcie jak likwidują szkodę z #AC. Komedia!

Hej Generali jak wygląda u Was proces likwidacji szkody z #AC? Czy tak jak na przykładzie mojej żony? Mija 10 dni...

muzykantv
z
linkedin.com
dodany: 15.05.2026, 06:58:29
  • 121
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    wpadka
  • #
    generali
IceBeast
IceBeast
IceBeast 15.05.2026, 15:01:58 via Wykop
  • 3
proponuje naprawę w zakładzie najbliżej miejsca zamieszkania - Gocław

jakaś inna firma, z Ochoty (dużo dalej od domu)


No faktycznie p--------a sytuacja, trzeba jechać 2 dzielnice dalej. Chciałbym mieć takie problemy w życiu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

callver34
callver34
12.05.2026, 12:19:32
  • 62
Mirek po co ci ten chów klatkowy, musisz spróbować czegoś innego. W Warsiawce drogo, we Wrocku banderowcy - zbuduj sobie wielką chatę pośrodku niczego na przedmieściach Churwatowa.
Paczkomat jest, Lidl jest, cisza, spokój czego potrzeba więcej.


Twoje dzieci będą miały fantastyczne warunki do rozwoju, pójdą do lokalnej licbazy, całkiem dobra. Potem na studia, może nawet będą wykładać chemię!

callver34 - Mirek po co ci ten chów klatkowy, musisz spróbować czegoś innego. W Warsi...

źródło: HIB5op2WYAAXkIq

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 12.05.2026, 19:51:11 via Wykop
  • 0
@callver34: tak sobie wmawiaj że 100% na maturze i potem robota w korpo za 8k na rękę (minus 3k za mieszkanie) to jest życie na poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
IceBeast
IceBeast
IceBeast 13.05.2026, 05:54:28 via Wykop
  • 0
ale też najwięcej ferrari zarejestrowanych w europie poza monaco ¯\(ツ)/¯


@barber-barberski: masz jakieś źródło tak z ciekawości? odnośnie śląska, bo monako to wiem xD
  • Odpowiedz

351

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

Zapowiedzi padły w 2023 r., lokal miał ruszyć w roku 2024/2025. Zamiast uczelnianej stołówki jest prywatny BUWBAR, zamawianie przez QR, bez gotówki, a operator płaci ok. 58 tys. zł netto miesięcznie.

Pan_od_Internetu
z
horecatrends.pl
dodany: 07.05.2026, 11:57:17
  • 135
  • #
    warszawa
  • #
    gastronomia
  • #
    edukacja
  • #
    studbaza
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
IceBeast
IceBeast
IceBeast 08.05.2026, 10:50:35 via Wykop
  • 3
chyba największego food hallu w stolicy.


@revente: to na pewno nie jest największy, fabryka norblina i/lub koszyki są większe
Leniek
Leniek
06.05.2026, 07:36:52
  • 978
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot.
Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki:
- Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach
- Być pierdołą która nie potrafi
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 06.05.2026, 10:13:44 via Wykop
  • 2
ceny alkoholu też powinny iść w górę.


@dr_papieros: ja mam nadzieję że ceny żarcia dla małych dzieci, ubranek i zabawek też pójdą w górę. menele i chlejusy nigdy nic mi nie zrobiły, bachory drące mordę 24/7 na osiedlu już tak ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Leniwiec1
Leniwiec1
Leniwiec1
04.05.2026, 20:47:17
  • 0
#krakow vs #wroclaw jako ciekawe miasto do życia? Tego pierwszego nie znam poza ikonami typu smok wawelski czy sam Wawel. Bliskość Tatr vs bliskość Sudetów. Wrocław płaski, ale sama Ślęża to kilkadziesiąt minut i niezły plac zabaw na rower czy chodzenie/bieganie. Za to Kraków bardziej pagórkowaty i czegoś w rodzaju Ślęży pewnie w podobnej odległości jest masa? Kąpieliska to chyba wygrywa Kraków patrząc na mapę i choćby te
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 05.05.2026, 06:33:59 via Wykop
  • 4
w Krakowie od razu trzeba zmienić blachy w samochodzie na KR


@JestemKaspi: powodzenia bo już od kilku lat wydają tylko KK xD
  • Odpowiedz

390

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

W centrum Lipska, we wschodniej części Niemiec, niezidentyfikowany kierowca wjechał samochodem w dużą grupę ludzi. Rannych jest kilka osób, dwie nie żyją. A potem dziwne, że wyniki populistów lecą w kosmos..

dict
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.05.2026, 15:56:32
  • 122
  • #
    niemcy
  • #
    zamach
  • #
    terroryzm
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    wypadek
IceBeast
IceBeast
IceBeast 05.05.2026, 06:24:00 via Wykop
  • 25
A potem dziwne, że wyniki populistów lecą w kosmos..


populista to ten opis pisał
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 10:17:09
  • 2022
Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla Pana Józefa i witamy go galerii ludzi pozytywnie zakręconych Teleexpressu.
#matura #matura2026
Mariuszzuk - Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla ...

źródło: 1000011558

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 04.05.2026, 19:49:46 via Wykop
  • 6
@adam-pajac: jeżeli masz powyżej 30 lat to jesteś creepem sorry jak może ci się podobać ktoś kto dostaje oceny w szkole, oczywiście kobiety po 30 którym podobają się maturzyści też są jebniete na łeb


@lachat: jak zawsze mówi to kobieta, co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

40

Paweł Kozanecki poszukiwany. To adwokat od "trumny na kółkach"

Paweł Kozanecki poszukiwany. To adwokat od "trumny na kółkach"

Policja prowadzi poszukiwania Pawła Kozaneckiego, łódzkiego adwokata skazanego na karę 1,5 roku więzienia za spowodowani

konkarne
z
o2.pl
dodany: 04.05.2026, 12:03:06
  • 12
  • #
    wypadek
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
IceBeast
IceBeast
IceBeast 04.05.2026, 12:06:32 via Wykop
  • 0
@Bad_Sector: daj im znać, może na cmentarzu jeszcze nie szukali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pussy_hunter
pussy_hunter
03.05.2026, 23:43:03
  • 415
dobra, bo zrobiło się straszne zamieszanie. więc uporządkowałem trochę te arkusze i udostępniam jak zwykle w pdf.
Jak ktoś ogarnięty to będzie wiedział jak się w tym połapać.
powodzenia
Link do dysku google jak zwykle w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura #matura2026 #przeciekizmatury
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IceBeast
IceBeast
IceBeast 04.05.2026, 05:16:00 via Wykop
  • 20
@pussy_hunter: oni tak serio z tą rozprawką? kto normalny coś takiego napisze? xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.07.2025

    Komentator
  • Trybun
    od 31.03.2022

    Trybun
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.05.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking