Wpis z mikrobloga

@Arhoax: @t_i_t_o: W WER Warszawa jakaś jebitna zmiana jest i ktoś już ogarnia, które paczki są od Goldwaya, czasem trafi się dzień co przepuszczą. Ogólnie za dużo od niego ludzi zamawia, kiedyś było inaczej.
@dsun: Ostatnio udało mi się zamówić tą lepszą wersje z 32gb i prockiem 2.2 i kurierem DHL za 730zł. Oczywiście bez VATu bo cwanie robią - wysyłają z Chin do Anglii a potem z Anglii do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arhoax: cwanie robią w sensie goldway czy kto? nie bardzo chcę na sobie sprawdzać innych dostawców
@t_i_t_o: jeśli cofną to oprócz wzrostu ceny o vat pewnie będzie trzeba czekać na sprzęt kilka tygodni dłużej? :/
Zupełnie nie czaję tych celno-importowych tematów
@Arhoax: zapodaj link jak możesz bo jak mój dojdzie i bedzie spoko to bede kupował drugiego :)
@t_i_t_o: mój był zatrzymany na cle w Wawie a teraz jest że WER Warszawa Wysłanie przesyłki. Albo mi się śmignęło albo idzie do Zabrza <3
@meathor: Liczyłem się z tym. Ale ogólny koszt jest na + . Wprawdzie cebula nakazuje trochę pojęczeć, ale i tak jestem zadowolony z zakupu, zwłaszcza, że Goldway obecnie te telefony sprzedaje po 228 dolanów...
@t_i_t_o: a u mnie też wczoraj do wer wpadło i nie ma zatrzymano przez urząd celny, to znaczy ze moja paczkę rzucili w kąt czy przeszła? Hmm
@jodla: Zależy o której godzinie. Jak wieczorem, to może dopiero rano się status zmienić. A może masz więcej szczęścia od innych ;)
A moja dzisiaj jest w WER Zabrze - już otwieram portfel.