Wpis z mikrobloga

Hej!

Jaki jest najlepszy (najcelniejszy) śrut do wiatrówki którego używaliście?
Jak narazie u mnie w testach wypadła najlepiej:
JSB Exact 4,5 mm 500 szt.
Dane techniczne:
Kaliber: 4,5mm
Waga: 8,44 grain (0,547 grama)

Trafiłem nim w 2zł z 15 metrów tak że orzełek wypadł, nie wiem czy to dobry czy słaby wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#strzelectwo #bron #wiatrowki
n1troo - Hej!

Jaki jest najlepszy (najcelniejszy) śrut do wiatrówki którego używal...

źródło: comment_ljsxXP3kKxpS7R4STL6MMDNcQGkdspnR.jpg

Pobierz
  • 35
@n1troo: heh, zawsze mnie rozwala jak na forach internetowych o wiatrówkach ktoś używa argumentu ze nie kupuj za 100 zł bo nie będziesz w nic trafiać. Z 10 lat temu z kumplem kupiliśmy 2 wiatrówki na ruskim bazarze za 100, spokojnie trafisz w cel wielkości pudełka zapałek z tych 15 m. Do amatorskiego strzelania na działce jak znalazł. Wydawanie kilkuset, kilku tys. zł na nie wiadomo jakie wiatrówki jak nie bierzesz
@n1troo: Śrut dobry, sam używam ale 4,52mm . Sam śrut oczywiście ma wpływ na celność ale przede wszystkim liczą się umiejętności i sprzęt, dla mnie np. powtarzalne trafienia w 1-groszówke z 25m nie są problemem, z 75-100m w puszkę po piwie na spokojnie oczywiście w dobrych warunkach czyli mały wiatr bądź po wcześniejszym przestrzeleniu i wzięciu poprawki. Z tym, że ja używam HW97K po tuningu od Sonika z lunetą Hawke Varmint
@HaSSaN: a brałeś udział w jakiś zawodach albo coś? Oczywiście w strzelaniu na odległość 50m +
I co to ten tuning ? Bo ja raczkujący w strzelectwie jestem ;)