Wpis z mikrobloga

Mirki szukam telefonu za 350-500 cbpln, 4,5-5 cali.
W gry poza 2048 i fruit ninja nie gram, musi działać endo i mieć w miare dobre plastiki (zboczenie związane z kierunkiem), a budżetówek pooglądać nigdzie się nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zastanawiam się nad Goclever Quantum2 500, może Soul 2 od Kruger&Matz? Acer Z520? Coś z #aliexpress sensownego?
Myślałam jeszcze nad Lenovo P780 , ale z tego co widzę żaden sklep go nie ma. Są tylko na allegro, to te same co z ali? Czemu lapki i tablety z Lenovo są normalnie w sklepach a telefony to juz nie?
Jeśli Soul 2 to czeka mnie przesiadka z #android na #windowsphone .
Ma ktoś coś z tego albo pomysł na jakąś inną dachówkę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 35
@hatterka: w takiej cenie i takich wymaganiach Lumia jest najlepszym wyborem, 540 mieści się w podanych cebulionach, jak dorzucisz jeszcze z 50 to będzie L640. Dodam, że oba oglądałem w Saturnie, sklepy mają je często na wystawach
@hatterka: Przeszukaj telchina, w takim budżecie nie widzę innej możliwości niż aliexpress itp. Zarówno GoClever i KrMatz to też chińczyki czystej krwi, tylko z polskim logiem i polskim narzutem cenowym. Lenovo P780 to już staruszek, zupełnie nie opłaca się go kupować.
@vaxx: Myli ci sie niestety. Można je kupić w Europie bez problemu. Nie w każdym kraju ale ogólnie da się np. w niemczech. Co prawda oferta telefonów na Europę jest biedna bo w większości to tylko budzetowce bądź flagowce pierwszej serii ale są. Niemcy mają bodajże 4 modele w sprzedaży (p780 a820 i jakieś 2 super starocie), ale Słowenia (nie mam pewności ale chyba u nich tak jest) ma prawie wszystkie
@hatterka: do tej pory miałem 3,5 calowego htc one v i tez się bałem tego 5 ale nie jestem zawiedziony wymiary ma takie ze do kieszeni sie miesci spoko a filmy duzo lepiej ogladac czy czytac cos w busie