Wpis z mikrobloga

@brkk: ja mam z inei i telefon i tv i internet. z telefonu nie korzystam ale jest bo w pakiecie i wychodzi tanio, internet zapierdziela aż miło a telewizja jest ok, czasem jakieś błędy wyskakują i nie ma przez chwile jakiś programów a tak to spoko.
@brkk: jest jeszcze east&west. Też niebawem będę w okolicy szukał internetów. Myślę nad ineą. Gdzieś mireczki polecały tylko, by zamawiać od nich neta poprzez handlowca, bo można coś unegocjować i mieć lepiej und taniej.
@kompocki: Inea tylko Tv, tel, i MOBILNY LTE na mojej ulicy daje.. a ten east&west to poczytałem opinii trochę i nie wiem czy to dobry pomysł ;o ale chyba na to wypadnie bo konkretów nie ma na ta chwile.
@brkk: Ja mam E&W od lat i sobie chwalę. Nie pamiętam, by kiedykolwiek były jakieś przerwy sygnału. Natomiast wcześniej miałem Echostar i zdarzały się cyrki z odcinaniem sygnału na całe dni nawet. Dodam, że zawsze płaciłem w terminie.
@#!$%@?: Właśnie zastanawiam się nad 60Mb. Do grania online czy przeglądania yt w zupełności mi wystarczy. Nic, okaże się w praniu jak to będzie. Mam nadzieję, że tak jak Ty będę zadowolony i obędzie się bez problemu :) pozdrawiam!