Wpis z mikrobloga

@Kotouak: podoba ci się, że babcia zamiast kipic mądrością starego człowieka to urządza sobie nastoletni bunt przeciw zasadom? Ten tatuaż jest z dupy, ostentacyjny i nie pasuje ani do wieku ani do niczego.
Dla mnie to raczej pokaz bycia kretynem do śmierci.
Ale ludzie są wolni i robią co chcą.
W moim kręgu kulturowym taka akcja nie jest symbolem niczego godnego szacunku więc z obojętnie jakiego powodu to sobie zrobiła, z
  • Odpowiedz
Emeryci to najgłupsi, najgorzej wykształceni i nawredniejsi ludzie w tym kraju.


@revente: ogółem może i tak ale wśród nich są również wykształceni ludzie a w połączeniu z doświadczeniem życiowym daje to zazwyczaj mądrość.
Nie bez powodu od wieków starzy uchodzą za synonim mądrości w przeciwieństwie do nastolatków
  • Odpowiedz
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: a od kiedy wyrazem mądrości starszych osób jest łamanie obyczajów w sposób nachalny, kontrowersyjny i nieprzyzwoity?

Od kiedy robienie z siebie pajaca uchodzi płazem będąc tłumaczone niezależnością finansową pomimo pozostawania wciąż w trwałej interakcji ze społeczeństwem?

Jak ktoś ma ochotę na pajacowanie to niech potem nie oczekuje akceptacji ze strony społeczeństwa skoro decyzję taką osobą podejmuje sprzeczna wobec panujących zasad.

Jestem częścią społeczeństwa i wyrażam moja krytykę.

Z resztą jestem
  • Odpowiedz
Jak ktoś ma ochotę na pajacowanie to niech potem nie oczekuje akceptacji ze strony społeczeństwa skoro decyzję taką osobą podejmuje sprzeczna wobec panujących zasad.


@TakiSobieLoginWykopowy: Niektórzy w #!$%@? mają twoją akceptację i akceptację społeczeństwa.
  • Odpowiedz