Wpis z mikrobloga

Mirki tym razem nie doładowania a kody na #pizzaportal które obniżą wasze zamówienie o 20zł.
Kupony nie sumują się, przy jednej transakcji.

Jak to działa?

Aby wykorzystać kupon płatniczy należy wejść na stronę PizzaPortal.pl i wybrać miasto, ulicę dostawy oraz restaurację w której chce się złożyć zamówienie. Po przejściu do kasy, po prawej stronie pod listą wybranych dań należy wpisać powyższy kod i nacisnąć zielony przycisk ze strzałką…. Cena automatycznie obniży się o 20 zł. Następnie po wpisaniu Swoich danych i przejściu do kasy można cieszyć się pysznym posiłkiem

Posiadam 3 kody po 20zł każdy sprzedam po 10zł.
Płatność skrill, kto pierwszy ten lepszy.

Miałem jeszcze 50zł ale już zamówiłem :D

#sprzedam
#promocja
#pizzaportal
  • 20
@xsiekierax: Nie znasz nie oceniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie jestem zielonką która zrobiła konto tylko dla kuponów, sprzedawałem już trochę rzeczy 50% taniej i wszyscy zadowoleni a poza tym nie będę tracił konta które mam prawie 5 lat żeby zarobić 20zł...
@Quis: Teoretycznie tak ale na 100% to nie wiem, zamawiałem do pracy za 56zł wbiłem kod na 50zł i wyszło 6zł za wszystko więc jak za 21zł zamówisz to zapłacisz 1zł.
@xsiekierax: Wymieniłem punkty na payback.pl

1 kod został
@xsiekierax: @veritas93: W pracy mi powiedzieli żebym sprawdził ile mam pkt na payback bo nigdy z tego nie korzystałem i tak wyszło że kupiłem bon na 50zł (żeby zamówić do pracy :D) a potem już miałem tyle pkt że nie widziałem nic bardziej sensownego...

Jeszcze 1 kod został