Wpis z mikrobloga

Mirki grające w Europa Universalis 4!
Od dobrze ponad roku udzielam się modując grę, w zespole moda MEIOU&Taxes. Jeśli ktoś jeszcze nie bawił się z modami, lub nie wiedział o istnieniu tego konkretnego, a lubi rozgrywkę o rząd wielkości głębszą i dużo bardziej detaliczną mapę, gorąco polecam.

Niniejszym zakładam tag #meiouandtaxes, jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie służę pomocą.

Pobierz myzael - Mirki grające w Europa Universalis 4!
Od dobrze ponad roku udzielam się mod...
źródło: comment_8so4kpk1NFs2CKX705CcsojzfQRaxV8n.jpg
  • 21
@Narkan: Jeślim uraził, uniżenie przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żeby nie było: Sam pytałem ładnych parę dni na SWMH, NRBT+ i tym podobnym. Tylko czasu mało, bo na eu4 i modzenie eu4 i tak mi nie starcza. Zresztą, EOOQE, twórca NRBT+ przeportował go dla M&T( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlmostDivine: Wincyj prowincji, wincyj tagów, ładniejsza mapa, dużo nowych mechanik, dużo fluffa (eventy, misje, budynki), mniejszości religijne w prowincjach, od niedawna system rozwoju prowincji (lepszy od tego w vanilii, nie "wydaj manę dostań development).
@Skyworld: Bez tego Francja robiła pełnego Napoleona w XV wieku. Ogólnie wojnę stuletnią jest ciężko zbalansować, nawet ai vs ai. Jak sie doda do rachunku gracza jest to praktycznie niemożliwe. A i żeby nie było, nerfy
@Skyworld: Francji bezpośrednio dotyczył tylko jeden punkt, reszta to bugi i złe (IMO) pomysły. Nawet jeśli Francja jest osłabiona celowo, to przydałoby się to jakoś jawnie oznaczyć np. niskim morale i powodującym go modyfikatorem.

@myzael: pozmieniało się coś od czasu mojego marudzenia? :)
Francji bezpośrednio dotyczył tylko jeden punkt, reszta to bugi i złe (IMO) pomysły. Nawet jeśli Francja jest osłabiona celowo, to przydałoby się to jakoś jawnie oznaczyć np. niskim morale i powodującym go modyfikatorem.


@rineo: Przecież tak właśnie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

pozmieniało się coś od czasu mojego marudzenia? :)


@rineo: Ciągle się dużo zmienia.
@myzael: No tak! Pozwolę sobie na szybkie pytanie, zamierzacie coś zrobić z Mołdawią? Czy może zespół doszedł do wniosku, że istnienie Mołdawii w 1356 roku będzie korzystne dla rozgrywki. Bo jak pewnie wiesz rządy założyciela hospodarstwa - Bogdana I zaczęły się w 1359.