Wpis z mikrobloga

Hej, #rozowepaski z #szczecin lub #poznan które lubią modę lub chciałyby spróbować swoich sił jako stylistka. Jako, że nadchodzi jesień i chciałbym się w miarę dobrze ubrać, a zawsze mam problem z doborem jesiennych ubrań, chciałbym wam zaproponować taką akcję. Ja płacę wam 100zł, a wy jako doradca/stylista zabieracie mnie na zakupy, na których ja kupuję sobie buty, dwie pary spodni, kurtkę, jakieś dodatki i kilka bluz/swetrów/czegoś co się nosi tam gdzie w normalnej temperaturze t-shirt i może jeszcze coś o czym nie wiem. Można negocjować ofertę.
#modameska #ubierajsiezwykopem
  • 22
@dreaper: Hahaha zdziwiłbyś się :) Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Może dlatego, że nie chcę zawracać głowy żadnej koleżance, liczę na w miarę profesjonalną usługę od osoby, która się na tym zna, a póki co nie chcę płacić 500zł prawdziwej stylistce?

stuleja lvl over 9999.

Jak dla mnie to Ty tu jesteś stuleją over 9999, która chce się dowartościować czepianiem się całkiem normalnego postu.
@dreaper: Nie mogłeś od razu pisać jak człowiek tylko udawać kogoś więcej niż stuleja?

Niekoniecznie, może jest ktoś ogarnięty w temacie, kto nie ma klientów/nie ma własnej działalności/da radę za taką cenę. Jak się ceni wyżej to możemy ponegocjować. Poza tym to nie jest wymiana całej szafy, żeby inwestować 500zł. Akurat wyjdzie ok. 10% kwoty wydanej na ubrania.

@katinka: Jak tutaj się nikt nie skusi to możliwe, że założę tam
@scharlottka: Dzięki :) Prawdopodobnie i tak nic z tego nie kupię, bo nie lubię kupować ubrań przez internet, ale może chociaż naprowadzisz mnie na to co jest modne tej jesieni :)
@kwk200: Tzn. większość ubrań dostępnych w sklepie internetowym znajdziesz też w stacjonarnym. Ja często, zanim wybiorę się na zakupy, przeglądam ciuchy danych sklepów na ich stronach, bo nie dość, że łatwiej wszystko znaleźć, to można sobie skompletować listę zakupów, a potem już tylko do przymierzalni i do kasy. ;)
@kwk200: Na start polecam przede wszystkim kupienie książek MrVintage'a oraz "Gentleman - moda ponadczasowa" Bernharda Roetzela, albo przynajmniej zainteresowanie się poczytnymi blogami. Uwierz mi, że zapoznania się z podstawami mody męskiej Twoje zakupy będą w mniejszym lub większym stopniu porażką. Kilka lat temu również wydawało mi się, że obejdę się bez większej wiedzy, a obecnie na znaczną większość rzeczy kupionych na początku mojej przygody z ciuchami patrzę z wyraźną niechęcią -
@kwk200: chetnie bym ci doradzila, ale nie jestem ze Szczecina. Co ciekawe mojemu chlopakowi najwiecej dobrych jakosciowo i ladnych rzeczy kupuje w tesco. Ostatnio skorzane buty dorwalam za 38 zl. Piekne i cale ze skory.
@mafiozorek: serio sama byłam zaskoczona na poczatku :) na pewno nie wszystko, ale to co kupiłam jest super. No i tylko w tesco byly idealne meskie jeansy. Obeszlismy z niebieskim wszystkie sklepy jakie istnieja i znalezienie prostych, klasycznych, nieprzecieranych jeansow w idealnym kolorze bylo niemozliwe.