Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się między lumia 830 a 735. Która lepiej wziąć. To będzie mój pierwszy telefon z windowsphone, wcześniej tylko android. Potrzebuje go głównie do maili muzyki internetu messengera i office.
#bojowkawindowsphone
  • 14
Potrzebuje go głównie do maili muzyki internetu messengera i office.


@ruus: czyli w tym co napisałeś identycznie będą pracować :) nade mną już wymienili czym się oba telefoniki różnią :)
@ruus: Mam oba. 830 ciutkę większy ale też większy ekran, dużo lepszy aparat główny. 735 troszkę dłużej działa dzięki ekranowi OLED (widać różnicę na jego korzyść), ma lepszy aparat przedni, ale ja akurat nie używam. Osobiście wolę 830.
@ruus: Bateria jest spoko, mi przy dużym użyciu, filmiki na yt, Internet cały czas, muzyka, cały dzień wytrzymuje lekko, przy dzwonieniu i smsach to spokojnie 2/3 starczy
@cycerone: @ruus: Mini nigdy bateria nie wytrzymuje dnia dużego użycia. Potrafię zdjąć z ładowarki wychodząc z pracy i rano mieć kilkanaście procent. Ale normalnego zużycia zazwyczaj wytrzymuje weekend bez ładowania. W domu spaliła mi się chińska ładowarka indukcyjna i nie będę przecież ładował jak zwierzę wtykając kabel.