Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać Her (2013) i pozwolę sobie go wam streścić. Otóż jest to film o przegrywie, który w swoim #!$%@? wdaje się romans ze swoim komputerem (taki odpowiednik wała z kołdry). Oczywiście jego komputer zorientował się po pewnym czasie, że "kochanek" jest #!$%@? przegrywem, zatem najpierw zdradzał go z setkami innych komputerów za jego plecami, a potem zostawił i poszedł sobie gdzieś w #!$%@?. Film kończy się tym, że przegryw pisze list pożegnalny do swojej byłej żony, a następnie udaje się na dach z kobietą z którą jest we #friendzone - zapewne z zamiarem odebrania sobie swojego #!$%@? życia, co widz powinien sobie dopowiedzieć.

Film bardzo mi się podobał, 9/10.

#twnogf #przegryw
Pobierz niepokonany - Właśnie skończyłem oglądać Her (2013) i pozwolę sobie go wam streścić. ...
źródło: comment_t4QU1dxAPaptwW7jPeLKVlhPQU2roBBk.jpg
  • 16
Film rzeczywiście dobry. Polecam Wam obejrzeć Mircy. I nie jest to tylko tak jak opisał @niepokonany, to nie jest film o mirkowym przegrywie. Choć oczywiście królem życia główny bohater nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jest to również film dla miłośników takich tematów jak sztuczna inteligencja, ludzka inteligencja, nasuwają się pytania co czyni nas ludźmi, czym jest miłość, dokąd zmierza społeczeństwo... No ogólnie warto. I ładnie