Wpis z mikrobloga

@HaPPe: Pewnie bym tak zrobił, ale w zasięgu mam komputer co daje radę na wysokich ustawieniach z 60FPS. Przeszedłem fabułę i misje poboczne, a teraz od czasu do czasu gram Online jeśli tylko mam okazję.
@tkowal: Sposób na sprawdzenie spójności plików wersji cyfrowych:
1. Kliknij menu „Start” i w oknie wyszukiwania wprowadź „cmd”, a następnie naciśnij Enter.
2. Pojawi się nowe okno wiersza poleceń, gdzie należy wpisać „cd c:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V” i nacisnąć Enter.
* Uwaga: Zmień ścieżkę dostępu w powyższym poleceniu, jeśli grę zainstalowano w innym miejscu.
3. Wprowadź polecenie „GTAVLauncher.exe -verify” i naciśnij Enter.
@tkowal: Jeśli pojawiają się komunikaty o błędach, w których treści pojawia się „C++”, „D3D” bądź „DirectX”, problemy te mogą być wywołane przez błędną instalację DirectX lub C++. Spróbuj ponownie ręcznie zainstalować wymagane oprogramowanie, korzystając z tej strony.
@mat759: nic nie było. Jeszcze wczoraj grałem. Win10 od niedawna (update z 8.1). Dziś akualizacja sterowników była + coś z systemu też (ale to już po wystąpieniu problemu).
@Areooo51: ale ty #!$%@?ś jesteś, sarkazmu nie wyczułeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) one się tylko różnią napięciem, i jakością kręcenia