Wpis z mikrobloga

@Siotson: Nie umiesz czytać czy jak? Nie rozumiem twojego problemu. Jeśli ktoś jest oszczercą Polski i Polaków to sam nie może być Polakiem - błąd logiczny. Przykre, że gimnazjaliści miernie posługują się językiem ojczystym, ale potrafią obsługiwać Paint ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój komentarz odnosił się do dzielenia społeczeństwa - kto odchodzi od jednego właściwego modelu ten zdrajca. To robili naziści i stalinowcy, to samo robią polscy
Jeśli ktoś jest oszczercą Polski i Polaków to sam nie może być Polakiem - błąd logiczny.


@Luka_Wars: Ja nie widzę związku. Można być Polakiem i opluwać własny naród. Tak jak można być homo i atakować homo, tak jak być czarnym i opluwać czarnych - nikt nikomu nie broni oczerniać swoich. Polecam zrobić powtórkę z logicznego myślenia.

To robili naziści i stalinowcy, to samo robią polscy nacjonaliści.


@Luka_Wars: trzeba mieć nie
Ja nie widzę związku. Można być Polakiem i opluwać własny naród. Tak jak można być homo i atakować homo, tak jak być czarnym i opluwać czarnych - nikt nikomu nie broni oczerniać swoich. Polecam zrobić powtórkę z logicznego myślenia.


@Siotson: Tylko twoje założenie opiera się na tezie, że O. Tokarczuk sama siebie obraża. Jak już wspomniałem błąd logiczny. Grafika jasno odseparowuje ją od ''stada polskiego''.

trzeba mieć nie po kolei w
Tylko twoje założenie opiera się na tezie, że O. Tokarczuk sama siebie obraża. Jak już wspomniałem błąd logiczny. Grafika jasno odseparowuje ją od ''stada polskiego''.


@Luka_Wars: błędem logicznym jest twoje założenie, że nie można obrazić swoich ludzi/narodu. Wymyśliłeś sobie nieistniejący problem z którym próbujesz teraz walczyć. Trochę to smutne, że ludzie nie mają co w życiu robić.

Kto trochę zna historię systemów totalitarnych ten rozumie, że opierają się one na modelu
Krytykowanie ludzi za to, że obrażają innych jest słuszne. Swoją drogą ciekawe, że żydzi mogą dzielić poprzez plakietkę "antysemityzm", a ONR już nie może.

@Siotson: Krytycyzm zdaniem Arystotelesa jest jedną z cnót obywatelskich. Tego uczą (przynajmniej uczyli za moich czasów) w gimnazjum.

Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o totalitaryźmie to polecam Orwella. Najwidoczniej masz jakiś zafałszowany obraz sytuacji - nic dziwnego bo media robią papkę z mózgu wielu osobom.


A ja
Krytycyzm zdaniem Arystotelesa jest jedną z cnót obywatelskich.


@Luka_Wars: a mimo to masz wielki problem z tym, że ktoś krytykuje panią Tokarczuk.

Nawiasem mówiąc Orwell był lewakiem


@Luka_Wars: żenujący argument. Wymyślasz jakiś podział na Polaków i Nie-Polaków, a potem go krytykujesz, a sam dzielisz ludzi na lewaków i nie-lewaków. Zapędziłeś się we własnych rozważaniach.

Ale cytat opatrzony ''oszczercą'' i ''Goebbelsem'' to już gnojenie.


@Luka_Wars: nie. Ktoś uznał (posiada taką
a mimo to masz wielki problem z tym, że ktoś krytykuje panią Tokarczuk.


@Siotson: Mowa o konstruktywnej krytyce, a nie gnojeniu i podpinaniu etykiet. Tokarczuk wypowiadała się na temat historii. Wy (przeciwnicy) nie dyskutujecie o historii, tylko o tej kobiecie. Nizina intelektualna w dyskusji, ale co począć, skoro prawica nie potrafi zachować się nawet na debacie uniwersyteckiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żenujący argument. Wymyślasz jakiś podział na
Mowa o konstruktywnej krytyce, a nie gnojeniu i podpinaniu etykiet.


@Luka_Wars: takiej jak nazwanie kogoś lewakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoja drogą od kiedy niekonstruktywna krytyka (oceniać czy jest, czy nie można na wiele sposobów) jest gnojeniem. Ktoś ma swoje zdanie i je wypowiada, a twoja marna próba cenzury bo taki sposób krytyki ci się nie podoba, jest mizerna.

Gdzie podzieliłem ludzi na lewaków i nie-lewaków? (
takiej jak nazwanie kogoś lewakiem?


@Siotson: To jest tylko twoja kultura wyniesiona z domu. Jeśli takich etykiet używasz to nie miałeś wzorców wśród rodziny i znajomych.

Swoja drogą od kiedy niekonstruktywna krytyka (oceniać czy jest, czy nie można na wiele sposobów) jest gnojeniem.


Jest ponieważ sprowadza się do ad personam. Dodatkowo grafika nawołuje to ostracyzmu pewnej osoby ze względu na jej poglądy.

Ktoś ma swoje zdanie i je wypowiada, a twoja
To jest tylko twoja kultura wyniesiona z domu. Jeśli takich etykiet używasz to nie miałeś wzorców wśród rodziny i znajomych.


@Luka_Wars: przecież to ty wyzywasz od lewaków. Jeśli takich etykiet używasz to nie miałeś wzorców wśród rodziny i znajomych.

Jest ponieważ sprowadza się do ad personam.


@Luka_Wars: cytowanie czyjejś wypowiedzi musi być ad personam. Ktoś publicznie wypowiada takie czy inne słowa to musi ponieść brzemię krytyki.

Twoja wolność kończy się