Wpis z mikrobloga

Hej Mircy,

Po ostatnim wystrzeleniu zdjęcia mojego zestawu do gorących pomyślałem sobie, że może oprócz regularnych, wpisowych stylizacji będę się z Wami dzielił także szybkimi strzałami tego, co w danym dniu mam akurat na sobie. Jak sądzicie, ma to sens? Dzisiaj koszula ocbd i brązowe warstwy :)

Pozdrawiam,
Uszaty - http://secondhanddandy.pl/

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #wiwt #waywt
Pobierz UszatyBloger - Hej Mircy,

Po ostatnim wystrzeleniu zdjęcia mojego zestawu do gorąc...
źródło: comment_cqclzFZ0LDvfyQhpLAjWIdEL9Tjif1MO.jpg
  • 15
@owsikalfred: Tak, a brązowych butów nie można zakładać po 18.00, na ślub tylko w żakiecie, a na wieczorową okazję bezdyskusyjnie frak, bo smoking jest dobry dla służby. Jak ktoś chce sobie żyć w świecie zasad, które bezpowrotnie minęły, to proszę bardzo, ale nie mówmy ludziom nielubiącym elegancji, że jak założą golf z Massimo czy budrysówkę z H&M-u to są casualowymi pozerami, bo powinni się ubierać w konkretne marki. To jest snobizm,
@pwec: @Rain_: Ostatnio jakis typ zapytał mnie na ulicy, czy to jakieś święto jest, że ja tak odwalony w garniturze popylam. Odpowiedziałem, że jak się kocha życie, to każdy dzień jest świętem i warto to podkreślić starannym strojem. A tak bardziej serio, to wszytsko zalezy czy oprócz kupna bułek mam na mieście cos jeszcze do zrobienia. Żeby nie było w t-shircie, swetrze czy puchowej kurtce tez chadzam, rzadziej, ale jednak.