Wpis z mikrobloga

#csgo #csgolounge #mirkogs Siemka, mam pytanie :/ zostałem oscamowany przez kolesia, który podszył się pod mojego kumpla .. wyglądało to tak, że poprosił mnie o porzyczenie itemów ( łączna wartośc ok. 10 $ ale z mniejsza z tym ) a że byłem pewien, że to mój no Kumpel to przyjąłem bez problemu bo sobie nawzajem ufamy . Okazało się, że to scamamer ;/ czy mogę zgłosić tą sprawę na policję? czy raczej mają wyjeb*ne na takie coś?
  • 26
@Jurigag: Można to porównać do napadu na dom, gdzie złodziej sobie wchodzi do mieszkania i kradnie, a w sytuacji wykopka to złodziej puka drzwi, a ten mu daje dobrowolnie rzeczy xD
@Malin_kg: to jest coś typu. Dzwoni jakiś typek do twojej babci i przedstawia się jako ty i prosi o pieniądze, babcia myśli że to ty i mu daje.

Generalnie choćby to był mój bliźniaczy brat, który siedzi obok mnie, w życiu nie dałbym mu skina, bo druga osoba mi nie ufa w sprawie wymiany. To elo. Jakim to trzeba być naiwnym..
@CaspereKD: Oczywiście, że policja coś zrobi. Policja przyjmie zgłoszenie. I tyle.
Wartość skradzionych itemów jest znacznie niższa, niż jakiekolwiek koszty operacyjne. co za tym idzie - nikomu nie opłaca się nic robić.