Wpis z mikrobloga

Kurcze.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zrobiłem test baterii w mojej Lumii 920 programem Insider i powiem wam, że mam problem z analizą wyników.
Przy używaniu: internet 3g + messenger + ie + muzyka w godzinę 60%-70% ubyło baterii. Trochę słabo :/
Przy używaniu : internet 3g + ie wynik wcale nie lepszy 50%-65% per godzina.
A jak wyłączę net to życia mi brakuje, by go rozładować 6-8% na hour. Z muzyką trochę szybciej, ale nieznacznie.
A z trybem oszczędnym to nawet nie wiem czy moje wnuki zobaczyłyby jak bateria w nim pada, a jestem młody. 3-5% na godzinę.

Jestem świadomy, że to od wielu czynników zależy, ale rozładowanie telefonu w mniej niż 2 godziny to chyba nie dobrze.
A dodam, że jak jechałem polskimbusem z włączonym GPS, muzyką i internetem to ładowarka nie nadążała.

Kto mi to wszystko wyjaśni? Czy to wina wieku baterii? Zawsze myślałem, że z wiekiem pojemność maleje, a nie odpieprza jej na starość.

#windowsphone #bojowkawindowsphone
  • 6
@mgr_rybak: Nie wiem. Fabryczna. Zużycie jakoś wielkie. Może to być wina wieku? Może software? Win10 pewnie nawet jak zmniejszy zużycie to piorunujących efektów nie będzie. Chyba czas zmienić telefon.

Chcę ktoś kupić Lumie 920? Wszystko bardzo dobre, stan wizualny i baterie oceniam na 5+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)