Wpis z mikrobloga

Przez 9 miesięcy trzymasz pod sercem
Latasz do lekarza z każdym bólem
Wystrzegasz się wszystkiego co niezdrowe
Kompletujesz wyprawke,kupujesz wózek i meble...
Rodzisz w trudzie i nieżyczliwości personelu
A po 16 dniach...
[*]
Współczuje każdemu kto musiał przez to przejść.
Dziś w nocy trafiło na mojego bliskiego kolege i jego dziewczyne ...

#macierzynstwo #smierc #smutek #takaprawda
  • 27
@gingerbread: 18 tc... Zgage to ja mam 24/24 moja droga haha. Uroki ciąży ale cóż... U mnie najgorsze jest zmęczenie jednak. Spałabym cały czas i serio zasypiam co.chwile... No ale termin do endokrynologa dostałam na 18 lutego xD a termin mam na marzec xD
@mroz3: wiesz statystycznie 99% facetów staje się ojcami po porodzie kiedy dziecko zobaczą jednak ten jeden procent angażuje się w ciąże partnerki od początku... Dla takich to jest naprawde...
@atoic: Wiesz, nie bez przyczyny kiedyś nawet imię dawano po paru dniach, kiedy było wiadomo że z "dziecka coś będzie".

A co do ciąży i poronienia, to trzeba pamiętać że ciąża to się tak od trzeciego miesiąca zaczyna, wcześniej bym sie nie przywiązywał zupełnie...

Trzymali i karmili - ale raptem kilkanaście dni. To może zabrzmieć bezdusznie, ale trzeba umieć w takiej sytuacji powstrzymać się od budowania wyobrażeń o tym jak będzie/mogłoby
@atoic: Bardzo smutne. Moja mama straciła dwójkę dzieci - jedno poroniła, drugie zmarło po dwóch dniach. Trzecim dzieckiem, które było bliskie podzielenia ich losu byłam ja. Urodziłam się w siódmym miesiącu ciąży. Ale na szczęście wszystko się poukładało. Życzę zdrowia Tobie i Twojemu Maleństwu :)