Wpis z mikrobloga

Jestem pełen podziwu samozaparcia oraz pozytywnego myślenia partii KORWIN. Sam na nich głosowałem i załamałem się widząc wyniki. Dzięki nim widzę że walka dalej trwa o lepszą Polskę i nie poddajemy się i trzeba myśleć dalej pozytywnie i wierzyć w sens i w końcu przekroczenie tego magicznego progu.


W tych wyborach zdobyliśmy 722 999 głosów co dało nam 4,76% w skali kraju i jest naszym najlepszym wynikiem w historii. W 9 okręgach przekroczyliśmy 5%, z czego w dwóch nawet 6%. Zabrakło nam niewiele, więc tym bardziej się nie poddajemy i walczymy dalej!


W poprzednich wyborach uzyskiwaliśmy takie wyniki:

1) PE 2014: 505 586 - 7,15% - 4 wynik w Polsce

2) Samorządowe 2014: 463 362 - 3,89% - 5 wynik w Polsce

3) Prezydenckie 2014: 486 084 - 3,26% - 4 wynik w Polsce


Kilka ciekawostek:

w Krakowie zdobyliśmy - 6,79%

w Warszawie - 6,18%

w Lublinie - 5,86%

za granicą - 12,54% (w wielu miejscach zdobywając ponad 20%):

http://parlament2015.pkw.gov.pl/349_Wyniki_Sejm/20/0/19/149901

na statkach - 11,63%

w powiecie ełckim - 7,7%, a w samym mieście Ełk - 8,45%


źródło: https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/photos/a.10150563803222060.370988.277681892059/10153178698992060/?type=3

| #4konserwy | #antyneuropa | #4kuce | #korwin | #bazarek | #wybory | #oswiadczenie |
Pobierz karolgrabowski93 - Jestem pełen podziwu samozaparcia oraz pozytywnego myślenia partii...
źródło: comment_vxbnDPH4CphDUMVRvoy0flP1UZKAwrQ4.jpg
  • 18
@karolgrabowski93: ja po raz pierwszy głosowałem na korwina (no bo nie było na kogo innego, nie było list Grzesia Brauna () ) i jestem trochę zdołowany tak słabym wynikiem. Gdyby było stabilne 3%, to pewnie uśmiechnąłbym się w duchu i miał bekę z krula, a tak to mocny niedosyt, że zabrakło tak mało. No ja #!$%@?, korwin to człowiek przegryw, on nigdy nie dostanie się do sejmu.
@kamil150794: no tak ale niektórzy się poddają a on cały czas walczy pomimo że jemu to nie jest potrzebne on pieniądze ma. Wiem rozumiem ja też byłem bardzo zawiedziony szczególnie jak pytałem znajomych jak będą głosować sam przez lata przekonałem parę osób do poglądów wolnorynkowych. Tylko że takie poglądy są dla ludzi skomplikowane nie potrafią sobie wyobrazić innego systemy niż obecnie dlatego PiS i PO są w kółko i wymieniają się
@karolgrabowski93: No Grzesiu to według mnie człowiek z innego świata, nie ten poziom, nie ta klasa na sejmowe brudy. Gdyby on był prezydentem, ah... Choć na Dudę nie ma póki co narzekać, bo zachowuje się bardzo porządnie i nie ma wstydu jak za komora.

Braun chciał się połączyć, ale pod wspólnym szyldem sygnowanym zapewne jego nazwiskiem... I tak chciał każdy kandydat "antysystemowy", także, błędne koło. Jakby nie mogli zrobić listy np.
@khaotic: wiesz problem poglądów innych niż głównego nurtu jest taki że zwykle prezentują je osoby które są w jakiś sposób indywidualistami i wyjątkowe w takim środowisku wiele osób ma predyspozycje przywódcze i chce rządzić. Znam to z autopsji przez to wynikają te podziały no i dochodzi nawet niewielka różnica zdań która potrafi podzielić całą grupę oraz oczywiście personalne zatargi. Co do Dudy to faktycznie jak na razie nie ma co narzekać
@oficer-prowadzacy: szczerze to mam mieszane uczucia co do subwencji ponieważ KORWIN także walczył z finansowaniem partii z budżetu a druga sprawa zawsze się chwalili tym że da się finansować kampanie ze środków prywatnych i darczyńców. Więc przyjęcie subwencji zalatywałoby nawet hipokryzją. Z drugiej strony takie pieniądze mogłyby rozwinąć partię i być wykorzystane choćby na spotkania z ekonomistami i wykłady naukowe na temat wolnego rynku itp.