Wpis z mikrobloga

@ParsecV: Bo w sumie wiele lat grałem w wowa, a ostatnio z rok w GW2 i w sumie ten pierwszy jest dla mnie bezsprzecznie lepszy. Jedynym argumentem za GW jest brak abonamentu. BTW. ma ktoś pożyczyć 62k?
@tylkokwas: No właśnie kumpel kupił a ja nie.. Tylko jednak dużo bardziej mi odpowiada rajdowy klimat WoWa w GW 2 rajdów prawie nie ma i są chaotyczne, nie ma podziału na role...No i grinding żeby sobie lepszą skórke zrobić...
@tylkokwas: Abo za golda oznacza jeszcze więcej $$ dla Blizzarda, bo żeby ktoś sprzedał token, to musi go najpierw za realne pieniądze kupić, a koszt za token wychodzi większy niż gdybyś normalnie kupował abonament.
@Simfecstio: WoW i GW2 to nieco odległe tematy, bo może i mają trochę wspólnego, ale nie postawiłbym ich obok siebie. Co do WoW'a to trzeba pamiętać że aktualnie sama rozgrywka czy mechanika postaci jest mocno uproszczona
Abo za golda oznacza jeszcze więcej $$ dla Blizzarda, bo żeby ktoś sprzedał token, to musi go najpierw za realne pieniądze kupić, a koszt za token wychodzi większy niż gdybyś normalnie kupował abonament.


@Zetwoo: Przecież to Blizzard sprzedaje tokeny. Nie kupujesz od kogoś tokenu, kasa idzie do Blizzarda. Cenę ustalają patrząc na aktualną wartość golda w grze. Nie możesz kupić kilka tysięcy taniej bo ktoś pilnie chce sprzedać abonament, czy źle
@TosTos: Źle myślisz. Blizzard jedyne co robi to ustala ceny tokenów (choć też nie do końca, o czym dalej). Tokeny kupowane za realne pieniądze i sprzedawane za gold są przez graczy. Sama cena ustalana jest zgodnie z ustawionym przez Blizzard wzorkiem bazującym na tym ile obecnie tokenów jest na AH i jak się sprzedają.
Tokeny nie miały być narzędziem do wyparowywania z obiegu golda, a opcją do legalnego kupowania golda za
@klik34: ja gw2 kupilem niedlugo po premierze. I w sumie system oparty na sprzecie jak w wowie bardziej przypadł mi do gustu. A robienje kolejnych legendarek, które w sumie nic nie dają? To byla dla mnie strata czasu. Majac max lvl nie za bardzo czulem progres, bo go nie było.. jedyne co to fraktale ale je się robiło żeby robić trudniejsze fraktale xd super xd. Chociaz jak gralem troche w pandarie