Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #monitory #dell #hardware

tl;dr


Krótki wpis o dobrej współpracy z firmą Dell.
Popsuł mi się monitor Dell P2414H, kupiony w styczniu 2014 r (rok produkcji 2013, rev.A00). Pojawiły się cienie jak na zdjęciu poniżej. Cienie niezależne od wyświetlanego obrazu, osobiście podejrzewam problem z podświetleniem matrycy. Wczoraj zadzwoniłem do Della na infolinie i opisałem problem. Dowiedziałem się, ze przyjedzie do mnie kurier z nowym monitorem i zabierze stary. Tak też się stało, dziś rano przyjechał kurier z monitorem. Co ciekawe monitor bez kabli, miałem obawy czy nie jest jakiś naprawiany ale wygląda na całkowicie nowy. Rok produkcji 2015r. rev.A06. Monitora starego nie zabrał bo nie miał listu przewozowego, kurier po stary monitor przyjedzie jutro (tego dowiedziałem się na infolinii).

Nie bardzo wiem jakie są standardy obsługi firm jeśli chodzi o gwarancje na monitory. Jednak spodziewałem się, ze monitor zostanie zabrany do serwisu a ja zostanę na nie wiadomo ile bez monitora. Ciesze się jak sprawa gwarancji została załatwiona. Plus dla firmy Dell.
Variv - #pcmasterrace #monitory #dell #hardware 

tl;dr
SPOILER

Krótki wpis o d...

źródło: comment_ZL8DcnFncVAV3wOzCg4MKJdD6bfoA9CT.jpg

Pobierz
  • 5
@Variv: standard dla DELLa :) mam pod opieką 160 stacjonarek i wymiany zawsze się tak odbywają :)
Naprawy (też wymiany podzespołów) to pytają czy dam rade sam czy wysłać technika :) w technikami jestem na ty :) większość to wymiany płyty bo burzy :) do gniazdo lan odmawia współpracy :) Były też 2 monitory jeden padł sam z siebie a drugi nie wiem ale nie miał uszkodzeń mechanicznych wiec wymienili :)
@Variv: Tak sprawnie przeprowadzona procedura reklamacji produktu nie powinna dziwić. Jednak w tym naszym "zaścianku" niewiele firm ma takie podejście do Klienta. To procentuje na przyszłość. Nie dam sobie obciąć ręki ale śmiem twierdzić, że kolejnym zakupem również będzie towar w/w Producenta.
@The_DiceMan: Mam nadzieje, ze ten się nie zepsuje. Z tego co widzę to 100% jako nowy nie jest bo na naklejce na opakowaniu widnieje napis "REFURBISHED". Jednak podejrzewam ze może ze zwrotów bo wygląda jak nowy, ani jednej ryski na obudowie.
Powiem szczerze, ze mi za wiele rzeczy się nie psuło nigdy to nie mam dużego obeznania w temacie. Jedynie kiedyś laptop HP mi się popsuł, to mi w serwisie wsadzili