Wpis z mikrobloga

Na wykopie udzielamy się już od jakiegoś czasu.
Głównie w temacie #dvr / #kamerasamochodowa .
Jako, że #g1wh praktycznie przeszła do historii, a jej nowszy model #g1wht wypada raczej słabo w porównaniu z jej poprzednią wersją ( tutaj test, dla tych co nie widzieli ), użytkownicy wypoku zaczynają szukać alternatyw.
Przy założeniu, że kupującemu zależy na jak najniższej cenie urządzenia, kompromisów trzeba szukać na płaszczyznach cena / wykonanie / jakość nagrań... i tutaj pojawia się marka NOUS, której kamerki, już od jakiegoś czasu rozprowadzamy na wykopie.
Ale do rzeczy. NOUSów w tym momencie, dostępne są 4 modele.
Postanowiliśmy skleić małe porównanie między najniższym a najwyższym modelem tych kamer (różnica między nimi to 100zł, czy warto?) - film poniżej. Dodatkowo w filmie ukryliśmy kody rabatowe na zakupy tych 2óch kamer :)


#samochody #test #kamerasamochodowa #dvr #porownania
hadronpl - Na wykopie udzielamy się już od jakiegoś czasu. 
Głównie w temacie #dvr /...
  • 9
@hadronpl: pominięcie testu 60fps to dla mnie błąd, często problem z odczytem numeru to nie jest rozdzielczość tylko rozmazany numer a w przypadku 60fps jest rejestrowane 2 razy więcej klatek. Można by zobaczyć porównanie odczytu nadjeżdżającego auta przy 30 fps i 60, byśmy wiedzieli czy jest różnica i czy może warto używać niższej rozdziałki ale większego frame rate'u
@hadronpl: A nada się ta kamerka (NF3) do ciężarówki, konkretnie wozu strażackiego? Planujemy w OSP zakup do naszego auta (patrz - avatar) i szukamy jakiegoś modelu.
@hadronpl: Fajne te kamerki, nf6 od nf3 tylko gpsem?
Wrzucilibyscie jakies nagranie z nf5? Wydaje się mala i fajna. Zresztą nf5 to nie jest najniższy model?

No i czy macie znizki dla wykopowiczow? Akurat bedzie refund za g1wh, a potrzebuje kamerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kar5: jak najbardziej się nada, z szyby na pewno nie spadnie :)
@Golomp: nf6 od nf3 tylko gps'em, dokładnie tak.
Obecnie nf5 jest najniższym modelem, przy czym, w momencie nagrywania materiału, najniższa była nf3.
Na tę chwilę piątki sprzedałem 1 sztukę i przyznam się szczerze, że nie miałem jeszcze czasu się nią pobawić, wiem tyle, ile producent napisał na pudełku :(