Wpis z mikrobloga

Lubię go nawet oglądać ale wydaje mi się że choroba się rozwija w szybszym tempie.
Nawiązania do Magdy na poczatku, Buraka, wykopu, takie dziwne miny xD Chyba choroba już atakuje mózg xD
Fajny zwiastun bo dopiero co byłem w Barcelonie i wszystkie ujęcia które pokazuje przywołują miłe wspomnienia xD
#youtube #polskiyoutube #shogun1978
O.....9 - Lubię go nawet oglądać ale wydaje mi się że choroba się rozwija w szybszym ...
  • 23
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: ten pan uważa, że Burak jest szefem "mafii JuTuba" (on myśli że nazywa się Tomasz(a gówno bo Burak = Jan), jest biznesmenem, ma działalność gospodarczą, rządzi światem gier, polskimi portalami jak gram.pl a w dodatku WSZYSCY z POLSKIEGO YOUTUBA muszą mu się spowiadać ile zarabiają, bo jak nie pokażą to nie dostaną pozwoleni na nagrywania danej gry, bo Burak wszystkie ma) do której należą Magda (którą oskarżał o wzięcie kasy
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Dzięki. Niezły cyrk. Kiedyś coś słyszałem o tych zarobkach na YT i płaceniu "haraczu" za możliwość bycia popularnym na YT ale możliwe, że to właśnie była ta sprawa.
Czy Darkan (czy jak mu tam- ten od "Piątku") nie wspominał o podobnej zmowie w jednym ze swoich filmików kilka miesięcy temu?
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Przypomnę, że jak wybuchła afera z "mafią jutuba" to główna na Wykopie zapłonęła a większość wykopków rzuciła się z widłami na Buraka i resztę. xD
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Jeszcze mi się oberwało za to, że śmiałem się podważać słowa Shoguna sugerując coby najpierw pokazał rzekome dowody, które rzekomo posiadał.
  • Odpowiedz