Wpis z mikrobloga

Ponieważ trzeba usunąć multikonto do kontaktu z @wykop który i tak nie odpowiada to macie historyjke mojego bana na starym koncie:
- opowiadaj ze youtuberki są złodziejkami-prostytutkami a na wykopie dodawaj ze brales z nimi udzial w niestworzonych orgiach seksualnych
- opowiadaj ze youtuberzy są mafiozami i chcą cie zabić
- szkaluj wykop gdy każdy zorientował się ze jesteś psychiczny
- szkaluj youtubera z nazwiska i randomowego Tomasza z januszexu czy pozostałych youtuberow którym pan Janek daje hajs za ściganie ciebie
- zakazuj publikowania swoich filmów na wykopach
- pros kolegę na ts by wrzucał twoje filmy na wykop by robić gównoburze ze ktoś wrzuca je bez twojej zgody
- wszyscy sugerują ci zablokowanie udostępniania swoich filmów i usuniecie konta
- zrób na mirko "ankietę" w której twierdzisz ze jak będzie więcej minusów to usuniesz konto
- kasuj wpisy które wytykają ci kolejne oszustwo / na mirko nie da się dawać minusów
- śnij o czasach w których gdy wypraszano cie z portali internetowych to straszyłeś ludzi ze jesteś policjantem i zaczniesz wszystkich bagietowac
- śnij o czasach gdy jeszcze byleś w reprezentacji uniwersytetu i miałeś szanse ukończyć uczelnie z prawdziwym tytułem inżyniera
- śnij o czasach w których gdy wypraszano cie z portali internetowych za wyzwiska pod adresem lokalnych hiphopowców uprawiałeś gimbo-hacking psując im skrypty jakiś książek gości / alfa mocno
- miej 40 lat i nie dorób się w życiu dzieci czy domu lub choćby samochodu
- kłam i idź w zaparte bo twoje zwidy musza być prawda objawiona potem twierdz ze każdy ci wierzy
- opowiadaj ze administracja wykopu działa w zmowie z youtubowymi kryminalistami i działa na twoja szkodę ale milcz gdy banuje ludzi po twoich bezzasadnych zgłoszeniach.
- brak profitu i bieda na starość

#wykop #moderacjacontent #polskiyoutube #afera #shogun1978

  • 2