Wpis z mikrobloga

@kondziow: @g500s: Dzięki za odzew. Panowie, ja chcę napisać tylko 10 linijkową aplikację. 10 zmiennych, cztery stringi, pobieranie wyników od użytkownia, ustalanie kolejności liczbami pseudolosowymi i tyle. Wolałbym nie zaczynać z android studio, bo skórka niewarta wyprawki.
Dobra, w sumie to nic mi nie pomogliście. Te programy są kompletnie nieczytelne, wolę nauczyć się już android studio zamiast marnować czas na gówniane półśrodki. Ten temat ulegnie samozniszczeniu za 24 godziny.
@sebe13: skoro chcesz tylko jedno Activity no to nie widzę problemu. Ogarnij kilka pierwszych lekcji z Training~ Developers.Android i tam będziesz miał m.in. o tym jak to Activity jest zbudowane, jak działa. Przeczytasz też o kontrolkach takich kak EditText z którego to będziesz mógł sobie wczytywać tekst obiekt.getText().toString(); i to załatwia 50% twojego problemu. Do wyświetlania jest TextView i na takim obiekcie wołasz setText ze swoimi przygotowanymi Stringami. Wszystko oczywiście w
@PieceOfShit: przyjacielu, ale ja wlasnie nie mam duzo czasu do nauki od zera, zeby ogarnac taki prosty program. I tak Twoja porada jest najlepsza, więc nie mam wyjścia. A polecisz jakiś dobry i prosty kurs? Ta architektura niestety jest mi zupełnie obca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sebe13: wygoogluj to co napisałem, czyli training developers android i pierwszy rezultat jak sądzę. Po lewej stronie strony masz ładne menu do nawigacji więc odpowiednio sobie wybieraj to co chcesz.