Wpis z mikrobloga

Ahoj #zegarki ! Chciałem sobie kupić swój pierwszy zegarek i z tego co pomacałem w sklepach stacjonarnych całkiem do gustu przypadł mi Tommy Hilfiger Men's 1791117 widoczny na zdjęciu. W PL w sklepie kosztuje 850zł, jednak na amazonie dostanę go już za 95$, więc w sumie doliczając VAT (o ile mi dolicza) to i tak będę do przodu, bo najtańszy sklep w PL ma go po 550zł.
A tak ogólnie to co o nim sądzicie? Pasek to bym wymienił chyba, ale póki co się nie rozglądałem.
Ewentualnie jestem otwarty na propozycję - szukam czegoś w miarę uniwersalnego, raczej do noszenia na co dzień, ale fajnie jak przy koszuli też się będzie w miarę prezentował. Coś w podobnym stylu, czerń, srebro, białe i czerwone akcenty. Cena w okolicy 500zł.
PiTcA - Ahoj #zegarki ! Chciałem sobie kupić swój pierwszy zegarek i z tego co pomaca...

źródło: comment_5kgTJflNn84PUsYLSE88igmBwLnwwezt.jpg

Pobierz
  • 13
@Masterczulki: @pw1: Macie może propozycje czegoś w miarę podobnego? To akurat mi się udało zmacać na miejscu, a już jakieś porządne z normalnych firm, to jednak koło 1500 widziałem (chociaż w sumie patrząc na rpzebitkę na tym tommym, to chyba jednak się przyjrzę tym droższym :P) :/ Ale lorusy zaraz przejrzę :) W sumie wstępnie znalazłem coś podobnego: http://allegro.pl/factory-wroclaw-meski-zegarek-lorus-rt301dx9-new-i5774389204.html A że mają w factory we wrocku, to przy okazji wrzucę
@PiersiowkaPelnaZiol: No akurat ten sprzedawany był przez sam amazon, więc myślę, że oryginał. No ale już tam trzeba o nim zapomnieć i znaleźć coś porządnego ;-)
A co do tego, to w sumie zły nie jest, ale coś mi się nie widzi, wolałbym chyba czarną tarczę jednak. I chyba też pasek zamiast bransolety. Aczkolwiek zajrzę sobie na jakieś z bransoletą metalową, może mi się tylko zdaje że mi się nie podobają
@PiTcA: Do koszuli czarna tarcza nie jest najgorsza, ale według mnie biała z jakimś akcentem niebieskiego fajnie wygląda. Niektórzy uznają, że zegarek to odrębna część garderoby, i ubierają np do garniturów tzw "piloty" a niektórzy uznają, że to nie pasuje. Kwestia gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obczja http://www.tomsky.com.pl/?35,parnis-automatic-classic-white-43mm (obczaj różne u tomskiego) Niektórzy narzekają na parnisy z powodu ich mechanizmu (sea-gull) i że troszkę głośno mogą chodzić,
PiersiowkaPelnaZiol - @PiTcA: Do koszuli czarna tarcza nie jest najgorsza, ale według...

źródło: comment_665W5iPjNKg47iEafQlWBAPGNz4gxUBB.jpg

Pobierz