Wpis z mikrobloga

@mateuz: Ale że co, jak mówimy o wolności to chyba chodzi też o wolność słowa. Każdy ma prawo wyrazić nie zadowolenie. Totalnie nie pojmuje twojego punktu widzenia. Przecież nikt mu nie każe ustawiać tej flagi, to nadal jest jego portal. Właśnie lewackie środowiska charakteryzują się tym że jak coś nie jest wedle ich woli, np. ktoś nazywa geja "pedałem", to starają się taki stan rzeczy zmienić za wszelką cenę.. Ale przecież
@mateuz: Jako nacjonalista uważam że zabawne jest to wielkie oburzenie i gówno burza nakręcana przez niespełnionych pseudopatriotów. wykop ma tyle wspólnego ze Świętem Niepodległości co z czerstwymi rogalikami z Poznania. Jeśli ktoś czuje sie patriotą to niech idzie manifestować swoje przywiązanie do historii i kraju na marsz zamiast płakać w internetach że bułki są promowane zamiast flagi.
@mateuz: Ale wolność nie działa w jedną strone anon, działa też w drugą; można wyrażać swoją opinie o tym że prywatny portal (na którym się notabene przesiaduje i nie jest zrobiony tak o, tylko dla użytników) nie ustawił flagi, że prywatne fakty tvn podają nierzetelne wiadomości - taki przykład, osobiście mam to w dupie.

Ale wam już do końca mózg chyba przestał pracować

nie pasują mi rodzynki w tym serniku ktory