Wpis z mikrobloga

Mirki zabrałem się za dorabianie dodatkowych gniazdek w mieszkaniu. Trochę się załatwiłem z 1 puszką, wyszło mi że muszę do gniazdka podłączyć 3 przewody 1,5 - są twarde i po podłączeniu do gniazdka ciężko je zamontować w środku. Zalecano mi użycie wago (http://a-tom.nazwa.pl/light/Light/elektryk/wago/1.jpg). Tylko nie bardzo wiem czy rozumiem jak to działa, kupuję wago na 4 kable, podłączam 3 kable a 4 będzie wyjściem na gniazdko, układam wago w puszce i tak powtarzam 3 razy dla każdego kabla tak?

#remont #remontujzwykopem #elektryka
  • 8
@programersky: śmieszysz to Ty, przedstaw mi dyplom ukończenia szkoły wyższej kierunkowej w tym temacie, przedstaw mi uprawnienia budowlane i projektowe oraz potwierdzenie przynależności do izby inżynierów budownictwa, przedstaw mi uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne, a następnie przedstaw mi listę realizacji budynków w których uczestniczyłeś i dopiero wtedy wyskakuj mi z takimi tekstami bo póki co to wyglądasz na kolesia który nawet skręcić 3 przewodów nie potrafi ... nie chce mi się gniazdka