Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem w castoramie kupić umywalkę z szafką :D były po 139zł (wziąłem do koszyka pudło) + potem się okazało, że na wystawie w innym miejscu jest do wzięcia taka sama za 99zł dlatego, że jest złożona.. no i pytam się sprzedawczyni czemu cena jest 99zł tutaj a ja wziąłem za 139zł a ona odpowiada, że dlatego, że jest złożona i jest to element powystawowy i jest do wzięcia tak jak stoi no ale normalnie pełnowartościowe wszystko nowe. No to nic się nie zastanawiając zaczynam umywalkę ładować do wózka i zabieram się za przenoszenia do wózka szafki. Świadkiem mojej rozmowy ze sprzedawczynią była grażyna kobieta około 50tki z męzem januszem . Co się okazało... otóż ta pani zaczęła mieć do mnie pretensje, że sprzed nosa zabrałem jej towar... bo ona sobie go oglądała i chciała go kupić... No i mówię trudno byłem pierwszy... No to zaczęła mnie wyzywać jak to tak można bezczelny itp itd i całej sytuacji się przyglądał równiez janusz jej mąż trochę spalił buraka cały czerwony co ta jego grażynka odpiernicza.... no i nic ... odchodząc na koniec jej pomachałem a ona stała jak wryta, gęba otwarta co to się własnie odpie***la i nie mogła sobie udarować przepuszczenia takiej okazji :D

#coolstory #heheszki #gorzkiezale #castorama #janusz #podludzie
  • 1