Wpis z mikrobloga

Pojawiło się dziś kilka mocno plusowanych wpisów i komentarzy o tym jaki to Anders Breivik "Ostani Płomień zgasł, Męczennik" był super i przewidujący i jedyny sprawiedliwy, pierwszy, który się postawił. Poleciały za to nawet bany i pewnie sporo ostrzeżeń. Czy jednak nikt z piszących to i plusujących nie zastanowił się, że to także działania Breivika wzmogły nastroje pro-imigranckie? Czy nie skompromitował on, w oczach zwykłych ludzi, swoim bestialskim czynem poglądów sceptycznych i przeciwnych imigracji, zwłaszcza niekontrolowanej? Czy nie sprawił przypadkiem, że wielu nie chciało być utożsamianych z poglądami podobnymi do jego, nawet jeśli mniej radykalnymi? Czy zmienił poglądy chociaż jednej osoby przychylnej imigrantom i multikulti? Wręcz przeciwnie, wystarczy poszukać opinii osób, które przeżyły, ich rodzin, przyjaciół i ludzi o ich poglądach.
Owszem nie będę się łudził, że pojawią się, pewnie nawet na ustach zwykłych ludzi w zdaniach typu "ten Breivik jednak to miał rację" ale podobny efekt i podobne zdania wywołaliby gdyby go nie było inni, dowolni przeciwnicy multikulturalizmu, którzy nie zamordowali nikogo, w tym ludzi całkowicie niezwiązanych ze sprawą (bo pewnie pojawi się argument, że to lewaki młode były i trzeba zabić zanim złożą jaja). To są tak czy siak wypowiedzi w emocjach i to już po czynie, a gdyby nie było Breivika to przecież ci sami ludzie, gotowi do takich ostrych stwierdzeń by nie pomyśleli przecież "nikt nie ostrzegał i nie mordował by ostrzec więc spoko, jestem za imigracją"...

Żeby nie było - ja nie jestem zwolennikiem tzw. multikulti i wzbogacania kulturalnego (w tym nieprześmiewczym znaczeniu) na siłę, a w przypadku islamu to już całkowicie nie widzę jak moglibyśmy być wzbogaceni i co mogliby obecnie wartościowego wnieść do naszej kultury. Burki? Nie wiem co ktoś piszący na serio o wzbogacaniu może mieć na myśli ich kultura jest zbyt związana z ich religią, zwłaszcza tu mówię o bliskowschodnich i afrykańskich imigrantach, którzy nawet kebabów nie mają do zaoferowania jak Turcy. Dawną, historyczną i ciekawą kulturę z ich rejonów odrzucają jako niezgodną z islamem, a wielu jest i tak zwesternizowanych, nawet islamiści chłoną ze znienawidzonej kultury zachodu, już paru terrorystów okazało się lokalnymi raperami.
#zamachwparyzu #breivik #imigranci #islam #neuropa #4konserwy #przemyslenia
Pobierz M.....r - Pojawiło się dziś kilka mocno plusowanych wpisów i komentarzy o tym jaki to...
źródło: comment_CLPeDM2YzFipJSiAtfCxD7Rklee3m9yc.jpg
  • 3
@Mannlicher: Tacy narcystyczni psychole często mają ogromną ilość zakochanych fanów. Czasami bywa to miłość mężczyzny do mężczyzny ( ͡º ͜ʖ͡º) . Wielu jest bezbronnych przez te jego operacje plastyczne, seksi mundur własnej roboty (dobrze, że sobie zbroi nie wyklepał, bo by tam pojechali z nim ślub brać!). Ten człowiek to marzenie każdego miniświra.

W naszym kraju jest większa szansa na drugiego Breivika niż jakiegoś wybuchowego araba,