Wpis z mikrobloga

Mirki. Jak nie dac sie oszukac przez #tmobile?
Chcialbym zakupic przez internet modem i abonament na internet LTE. Nie wiem jednak czy bedzie on dzialal w mojej lokalizacji (mieszkam w lesie). Urzadzenia z salonu mi nie wypozyczą tak jak np plus gsm. Obawiam się że po zakupie przez internet sprzet przyjdzie, internet nie bedzie dzialal a jak odesle to zaczną się schody bo np uznają że czegos brakuje, ze przyszlo uszkodzone itd. i mi nie rozwiążą umowy. Dziwne jest to ze sprzetu nie mozna odniesc do ich salonu...To tmobile i ja im nie wierzę nic a nic....
#ciezkitemat
  • 17
@NieznanyAleAmbitny: zamówiłes już? Jeżeli nie to

-zadzwon na infolinie powiedz jak wygląda temat(jest opcja sprawdzenia sygnału w danej lokalizacji)
spytaj się jak DOKŁADNIE wygląda odstąpienie od umowy, punkt po punkcie.
to jest Twoje prawo nadane przez prawo w tym kraju,nie mogą nie przyjąć protokołu jeżeli wszystko zrobisz zgodnie z regulaminem. Zazwyczaj w takich sprawach ważne są daty nadania.
@NieznanyAleAmbitny: Ja mam złe zdanie o t-mobile, ciężko z nimi zerwać umowę, okres wypowiedzenia, a jak się spóźnisz o dzień, to sami ci przedłużą umowę.. Plus to straszne oszustwo, tysiące osób oszukanych, wystarczy zobaczyć na YouTube, jak ludzie opowiadają, że prędkość spada do 100kb/s. Ja bym dokładnie poczytał opinie klientów, gdybym chciał się pakować w internet lte.
@NieznanyAleAmbitny: jak masz możliwość to uzyj jakiegoś urządzenia obsługującego LTE (modem, telefon), kup sobie starter i włącz pakiet LTE w T-Mobile na karte i zobaczysz czy działa tak jak tego oczekujesz :)