Wpis z mikrobloga

@gentelman: A co jest takiego zaskakującego w uznawaniu Polaków za złodzieji? Owszem, teraz są inne czasy, ale przecież w latach 80tych i 90tych nasi rodacy masowo kradli samochody z Niemiec. Stereotypy nie biorą się z powietrza. Chciałbyś mieszkać na osiedlu cygańskim?
@azurro: zakładanie że każdy uchodźca jest terrorysta jest równie niemądre jak zakładanie że każdy polak to złodziej, nie jest mądre posługiwanie się stereotypami w tego typu dyskusjach, nie chciałbym mieszkać na osiedlu cygańskim
@gentelman: To nie sa odosobnione przypadki. Okolo 20% muzulmanow ma radykalne poglady. To oznacza, ze na milion uchodzcow 200tys zyczy ci smierci i jest do ciebie negatywnie nastawiona, co oznacza, ze sa potencjalnymi terrorystami.
Teraz sobie wyobraz przyjezdza milion imigrantow, rozmnazaja sie jak kroliki - doslownie, w ciagu 30 lat jest ich juz 10 milionow. 10 milionow ludzi z obywatelswem panstw europejskich, z ktorych milion ma poglady radykalne. Oni beda sie
Jezeli nie chcemy za 30 lat miec kolejnego hitlera i nastepnej wojny musimy podjac odpowiednie kroki juz teraz. Nie przyjmowac wiecej imigrantow. Nie uwazam tez zeby zostawic ich na pastwe losu - dopoki wojna sie nie skonczy mozna przetrzymywac ich w obozach dla uchodzcow, gdzie przeciez sa bezpieczni. Poza tym dokladnie przeswietlic tych ktorzy juz u nas mieszkaja, kontrolowac ich religijnych przywodcow i wprowadzi bezwzgledny i mocno karany zakaz gloszenia radykalnych pogladow.
@azurro: a co zrobimy z polakiem który się radykalizuje oglądając materiały w necie?
Weź wyjdz z piwnicy i spójrz na świat troszkę szerzej, bo gadasz frazesy zasłyszane na niezależnej i wsieci
@krzych0: Nie czytam niezaleznej. Przeczytaj moje posty ponownie i teraz zastanow sie czy powtarzam to co powtarzaja inni, jezeli tak pokaz mi kto to napisal. Nie jestem lemingiem, nie siedze tez w piwnicy, zobacz ile mam postow i czy swoj czas spedzam "mirkujac" .
To co pisze to moje wlasne przemyslenia opierajace sie na, mam nadzieje faktach (chodzi mi konkretnie o liczby czyli ilu procentowo jest radykalnych islamistow i jak sie
@azurro: ja swoją opinię o muzułmanach budowalem jeżdżąc po półwyspie arabskim, rozmawiając z ludźmi, pytając o to co nimi i radykalami kieruje.
Na tej podstawie jestem w stanie powiedzieć z dużą pewnością że nie zagrażają nam imigranci, tylko nasi obywatele.
Zradykalizowac może się każdy, mamy w Polsce aktualnie 40-70k muzułmanów. Ilu z nich jest radykalami? Pewnie kilku (według ciebie 20%). Nie wiem skąd twoje dane o 20%, jakieś źródło tych rewelacji?
@krzych0:
http://ndie.pl/odsetek-przestepstw-popelnianych-przez-imigrantow-we-francji-stale-rosnie/ -> wiadomo strona malo wiarygodna, ale tylko to udalo mi sie na szybko wygooglowac. Wczesniej czytalem o tym gdzie indziej, zreszta poczytaj o gwaltach w krajach skandynawskich, mozesz sam troche poszukac. Tak jak pisalem wczesniej, zaden rzad nie da ci statystyki o tym jakiej narodowosci / wyznania sa osoby popelniajace przestepstwa, glownie ze wzgledu na wszechobecna tolerancje. Wiem od kogos kto siedzial w Holandii, ze rzeczywiscie odsetek muzulmanow (w
@krzych0: Poza ty pisalem juz - nie uwazam, ze wszyscy muzulmanie sa zli. Po prostu procent tych zlych jest na tyle duzy, ze nalezy sie ich obawiac, niech ci dobrzy wynia zlych. Jak widzisz #!$%@? sie kiboli to pewnie myslisz co za bydlo, a nie zastanawiasz sie ilu wsrod nich jest porzadnych obywateli? Sam jestem kibolem, boli mnie takie uogolnianie, ale nie powiem - bracia po szalu wyrobili taka, a nie