Wpis z mikrobloga

Czesc Mirenczki!
Opowiem wam krótką historyjkę, zakończoną pytaniami. Mam sąsiada takiego 50-60 letniego. Parę dni temu zagadał do mnie przez płot pytając czy się znam na zegarkach, to mu odpowiedziałem, że w sumie trochę się interesuje. Opowiedział mi, że ostatnio robił jakieś tam porządki w swoim gospodarstwie i znalazł zegarek, który dostał w młodości od kogoś z rodziny. I chętnie sprzeda, ale nie wie ile kosztuje, a na komputerach i Internecie się nie zna i bez pomocy mojej nie sprzeda, a jak to zrobi to boi się, że po zaniżonej wartości. Co ciekawe ma parę jakiś zabytkowych niedziałających zegarków nieznanych mi o prawdopodobnej wartości kolekcjonerskiej, ale ten o który pytał to w pełni działający przedwojenny/wojenny kieszonkow zegarek Silvana należący do żołnierza sił lądowych wermachtu! Na zdjęciu jest taki zegarek, ale nie konkretnie dany egzemplarz; zdjecie z neta.

I moje pytania do was są takie.. Gdzie mógłbym mu go sprzedać, jaką cenę zażądać? Wiecie coś więcej o tych zegarkach? I takie opcjonalne pytanie, może ktoś byłby zainteresowany kupnem?

#watchboners #zegarki #sprzedam #pytanie
Pobierz 2822 - Czesc Mirenczki!
Opowiem wam krótką historyjkę, zakończoną pytaniami. Mam sąs...
źródło: comment_akEqX4SIjueGW8Cn6aneT7cHQZPoFOO5.jpg
  • 8
@sidhellfire: Może masz rację, nie ja to oceniałem. Po numerach seryjnych można tez miejsce określić? Te zegarki nie były specjalnie dla armii produkowane? Wiem, że oficerowie i lekarze posiadali z białymi tarczami. Bazuje na cudzej wiedzy. Dowiem się więcej w weekend i mogę napisać co się dowiedziałem.