Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki/Mirabelki zobaczymy co z tego wyjdzie.
Robimy #rozdajo zaproszenia stronę #torrent #p2p , a konkretnie #polishtracker
Zasady:
plusujesz
wysyłasz mi na PW screenshot twojego profilu na innym prywatnym trackerze z ratio (musi być widoczna dzisiejsza data i najlepiej podobny nick)

Ci, którzy będą się kwalifikowali biorą udział w losowaniu. Jeśli będzie duże zainteresowanie, drugie zaproszenie wchodzi do puli.

Dla przypomnienia/informacji, podaje zasady dla nowego użytkownika PT

(...) użytkownik jest w trakcie 30 dniowego okresu testowego. W trakcie tego okresu, staff będzie się bacznie i bardzo rygorystycznie przyglądał użytkownikowi - jeśli uznamy, że popełnia on karygodne błędy, nie zna FAQ czy Regulaminu lub wykazuje objawy klasycznego kolekcjonera kont, uciekiniera od seedowania (Hit&Run), pijawki - lub w inny sposób nagina zasady PT - zostanie on automatycznie usunięty ze strony. Na zakończenie okresu testowego (30 dni od założenia konta) użytkownik musi mieć naliczone co najmniej 5gb wysłanych danych. Niespełnienie tego warunku spowoduje bezpowrotne wyłączenie konta (...)


Losowanie jutro o godzinie 18:00.
Dla uatrakcyjnienia wysyłam jedno zaproszenie na #torrenty torrentleech.org wśród wszystkich plusujących (osobne losowanie)

edit. byłbym zapomniał: zielonki nie biorą udziału
Pobierz sign - Dobra Mirki/Mirabelki zobaczymy co z tego wyjdzie.
Robimy #rozdajo zaproszeni...
źródło: comment_3poz67w8oYqX4C6JboBtftbzIdMTHIYK.jpg
  • 10
@sign: #!$%@? to ja seedowałem jak #!$%@?, ratio 4.0, uploady kosmiczne i jak napisałem do administracji O JEDNO ZAPROSZENIE to mnie chcieli zabanować, BO PROSIĆ O ZAPRO NIE MOŻNA, a tu na portalu ze śmiesznymi obrazkami będą rozdawać.
@sign: A pytanie tak serio, serio. Ja i tak nie jestem pijawką, wysyłam zawsze długo i na pełnym łączu, a jak coś ściągam to i tak mam to na dysku zanim zrobię kupę i drinka. Mowie tu o PB i KAT. W czym są lepsze aktualnie prywatne trackery?