Wpis z mikrobloga

kochani, mam taki pomys na rozkrecenie dyskusji o posiadaniu i dostepie do broni. Otoz mam za soba kontakty z sądami i prawem i powiem ze kara za nielegal broni to od 6 mc ale prokurator musi postawic zarzut wszystkim wspolposiadaczom i oto chodzi aby kupic na spolke w jaknajszeeeeerszym gronie nawet nie bron ale amunicje a w zaaadzie jedna sztuke i w ten sposob w kilkaset osob UJAWNIC SIE MEDIOM I POLICJI i uprzejmie poprosic o skazanie. Jest to paradoks obywatelskiego nieposluszenstwa, gdy organy nie sa w stanie scigac i uwiezic calego spoleczenstwa. Rozwazam osobiscie zainicjowac akcje ale czy moge liczyc na wasz odzew. Technicznie: Potrzebuje osoby z prawem do broni ktora oficjalnie przed kamera sprzeda nam zgromadzonym w publicznym miejscu jeden pocisk za 1 gr po uprzednim inf mediow i prganow. #bron #prawo #wolnosc
  • 16
A ten co wam sprzeda zgnije w sztumie za nielegalny obrót bronią i amunicją. Pomysł tak kretyński że aż żal komentować. Zastanawiam się jak małego trzeba mieć fiuta żeby tak krzyczeć dajcie mi broń ja muszę mieć broń. Tak może płakać tylko ktoś to w życiu broń miał tylko na strzelnicy i nie wie co to znaczy wyjść z bronią do ludzi albo mieć ją w domu. Wszyscy piszczacy o zliberalizowanie prawa