Wpis z mikrobloga

@patrickk09: Ofert jest mnóstwo, tylko znaleźć coś godnego uwagi to na prawdę masakra. Większość aut jest już mocno wyeksplotowana - jednak jakość wnętrza Audi nie pozwala tego rozpoznać. Moim zdaniem do 10tys lepiej poszukać Vectry C. Poza tym zależy czego oczekujesz od kombiaka i czym się trudzisz. Rożnicą jest czy szukasz woła roboczego czy auta na dłuższy dojazd do pracy,
@grzesiu_id: raczej dojazd, ale nie będę nim jeździł na co dzień. Szukam kombi, musi być w gazie i przeznaczam na to max 10tys. i kompletnie nie wiem co wybrać. Biorę pod uwagę mondeo mk3, saaba 95, vectre c - ale trudno znaleźć i nie wiem czy jeżeli już znajdę to nie będzie w stanie technicznej śmierci. Audi a6 c5 avant. I może jakieś bmw 5. i Kompletnie nie wiem czego szukam.
Kupując Audi lub BMW jesteś praktycznie skazany na handlarza bo ofert prywatnych jest garstka a jeśli są to auta będą zauważalnie droższe od tych sprowadzonych. W aucie do 10 tys nie może Cię odstraszać to że auto miało jakąś przeszłość powypadkową to jest wymieniana maska czy malowane drzwi i błotnik. Ważna jest fachowość i rzetelność przeprowadzonych napraw a przede wszystkim czy uszkodzeniu nie uległa geometria pojazdu i czy nie były spawane elementy