Wpis z mikrobloga

doszla dzis do mnie bardzo ciekawa informacja o broni. mimo kiepskiej pogody ostatni weekend byl podobno absolutnym rekordem pod wzgledem ilosci osob odwiedzajacych strzelnice. zarowno na dwoch strzelnicach typowo lowieckich/mysliwskich (dla osob z wlasna bronia) jak i trzech strzelnicach typowo komercyjnych/sportowych/rekreacyjnych (dla ludzi bez wlasnej broni). rozmawialem z trzema instruktorami z trzech roznych strzelnic - na jednej z nich w niedziele zarejestrowano najwyzsza sprzedaz w historii obiektu ktory ma juz kilkadziesiat lat. na pozostalych padly rekordy za ten rok.

przychodzi mi na mysl ciekawa zbierznosc w czasie z innymi wydarzeniami w europie i probami kretynskich regulacji pewnej polskiej lewaczki cierpiacej na bezmozgowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#bron #strzelectwo #polska #bekazlewactwa
  • 14
@BrzydkiBurak: w sobotę na ZKS nie szło się dostać, takie tłumy w kolejce do dyżurnego, że zrezygnowaliśmy ze znajomymi.

W niedzielę byłem w moim macierzystym klubie, również trzeba było swoje grzecznie odstać w kolejce. Tłumy coraz większe, obserwuję to naprawdę z tygodnia na tydzień. Nowych członków w klubie też rekordowa liczba.