Wpis z mikrobloga

Mirki z #trojmiasto i nie tylko. Jakby ktoś chciał znaleźć pracę w branży IT to zachęcam do wysyłania CV. Poszukujemy obecnie:

testerów manualnych
testerów automatycznych
analityków
programistów JAVA EE
programistów aplikacji mobilnych (Android)
project managerów

Jakby ktoś chciał się przeprowadzić z innego miasta to również zapraszam :-)

Wołam ludzi z tagu #programowanie bo tam najwięcej chętnych :-)

Na pytania odpowiem na PW :-)
  • 19
@MattePRL: 'a software developer, 'have a strong background', 'have a strong need',
'I'm also looking forward dialog - understanding purpose of software will help developing best suited solutions for given tasks.'
A tego zdania nie rozumiem. Czekam z niecierpliwością dialog - zrozumienie celu oprogramwoania pomoże rozwijać najlepsze rozwiązania dla danych zadań?
@XmlPullParser: w dalekiej przyszłości tak. Zarobki programistów w Polsce są całkiem wysokie. W Niemczech stać mnie tylko na mieszkanie na kredyt, a w Polsce na domek pod miastem. Poza tym bliżej do rodziny i ja nigdy nie narzekałem na Polskę :) Może dlatego, że wyjechałem od razu po studiach i nie miałem okazji zasmakować pracy w kraju nad Wisło. Nie narzekam na obecną sytuacje, ale rozważam możliwości.
@nowik: ja jestem elektronikiem choc od jakiegos czasu rozkminiam przebranzowienie na jakies IT. Znalazloby sie tez cos dla mnie? Jak do tej pory programowalem tylko mikrokontrolery w C, ale lubie sie uczyc ;)