Wpis z mikrobloga

@GangrenaM:
@Jason_L_McCabe: we wpisie nie napisałem, że PiS strzela do patriotów bo chowaja flagę eu, wymieniłem dwa tematy na okładce - jeden nie wiadomo czemu pompowamy, a drugi z racji debilnego tytułu. Uważacie, że jestem takim debilem, że nie czytam niczego poza naglowkami? Sorry nie mierzcie wszystkich ludzi jedną miarą
@Hektor_el_Pako: Tytuł jest po prostu debilny, bo nadany został mu drugi sens, który zarzuca w tym przypadku partii coś czego nie zrobiła. Robienie drugiego dna w tytułach w taki sposób to moim zdaniem manipulacja i próba szerzenia nieprawdziwej informacji. Dla mnie taki tytuł oznacza to, że mam do czynienia z gównem, a nie rzetelnym materiałem. Najgorsze jest to, że wszystkie gazety na to sobie pozwalają, od tych skrajno-prawicowych, poprzez pseudo obiektywne,
@Reeposter: W pełni się z toba zgadzam, że okładki polskich tygodników to dno i metr mułu - wyjątkiem jest chyba tylko "Gość Niedzielny", ale to z racji kompletnie innych kanałów dystrybucji. Okładka jest często jedyna formą reklamy więc musi być wyrazista, a że grafikom brakuje umiejętności wychodzi kicz i tania prowokacja (to samo widać na plakatach polskich filmów). Jeżeli chodzi o nagłówki dziennikow to sprawa wygląda troche inaczej. Pod tytułem masz