Wpis z mikrobloga

Mam do was ważne i ciekawe pytanie Panowie. Jak się czujecie z tym, że jako faceci to macie tylko harować, nic nie mówić i zdechnąć, najlepiej przed emeryturą, żeby nie zdążyć jej pobrać?

Że jest wam od dziecka wpajane, że kobiety są święte? Że najlepiej to byście tyrali i 90 procent oddawali na kobiety, bombelki i darmozjadów z rządu? Że generalnie świat ma was gdzieś i nie ma żadnych programów dla was, nie macie profilaktyk, badań, organizacji, które by was wspierały?

Jesteście jak g ó w n o leżące przy krawężniku. Tyle obchodzicie przypadkowego przychodnia, żeby tylko przejść obok jak najdalej.

Jakbyście byli w płonącym budynku to uratowaliby kobiety i dzieci, a was zostawili w p i z d u, bo szkoda czasu.

Musicie płacić alimenty na cudze, czasem swoje dzieci. Cały transfer jest pośrednio i bezpośrednio do kobiet. W sądach nie macie szans, z każdej potyczki z kobietami wyjdziecie zrujnowani finansowo i psychicznie. Na emerytów, na wyprawki, na mopsy, fundusz alimentacyjny, kochanków kobiet, a lewica chce żeby jeszcze podpaski i tabletki?

Przemoc wobec was każdy ma gdzieś, jakby kobietę zgwałcili w przejściu podziemnym to podniosłoby się larum na cały kraj. Gdybyscie wy dostali w p i e r d o l od dresów i trafili do szpitala ze złamaniami i przemieszczeniem, albo pękniętymi narządami to lekarz na urazówce nawet by na was nie spojrzał jakby was wwozili na noszach tylko patrzył na personel, mówił co zrobić bez emocji i pisał w papierach.

Przyjemnie tak?

A na koniec usłyszeli byście jeszcze od jakieś Julki ze smartfonem, że jest piekło kobiet i kobiety mają przerąbane a wszyscy mężczyźni to g....

#redpill #blackpill #mgtow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #feminizm #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #bekazfeministek #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 86
Wzajemny szacunek, obopólne starania i inwestowanie w związek


@windows95: a powiedz za co kobieta ma mieć szacunek do faceta? one są silne niezależne przecież, kasę dostaną od "rządu", jak da posta na fb czy innym portalu to każdy spermiarz z wywalonym jęzorem jest na jej usługi, jak coś się by zadziało na ulicy to jest masa białoryzerzyków - po co kobiecie facet którego w dodatku trzeba szanować ( ͡° ͜
@Ynfluencer zapomniałeś dodać, że jeśli spotyka nas patologia, toksyczna matka albo ojciec, patologia w domu alkoholizm, przemoc psychiczna itd, TO MY JESTEŚMY TEMU WINNI. BO NAM SIURAKA WYLOSOWAŁO.

Jedyna słuszna metoda, to mieć #!$%@? w p0lki i ich wymagania tak szybko, jak to tylko możliwe. Mnie zajęło to niestety aż 25 lat, ale w tym czasie nie zrobiłem żadnej dzieci, nie dałem się naciągnąć na jakieś wykładanie kasy (pewnie dlatego zainteresowanie mną