Wpis z mikrobloga

Wystawiłem na olx samochód za śmieszne pieniądze(<1000zł), który śmiało jeszcze pojeździ(silnik bez zarzutów) jedyny problem to rdza, zresztą widoczna na zdjęciach. na dole aukcji napisałem że nie interesuje mnie zamiana. i co? ludzie piszą i dzwonią czy nie zamienie się za: tablet, telefon, inne auto z moją dopłatą itd. no ręce opadają. gdyby było mało to dzwonią też i pytają czemu tak tanio("bo to pewnie jakiś wałek") a jak stał za trochę więcej(mimo to cena nadal była atrakcyjna) to czemu tak drogo, a sprzeda pan za 400zł? jeszcze auta nie widzieli a już negocjowali. czasem odnoszę wrażenie że ludzie to debile()
#gorzkiezale #aukcje #motoryzacja #olx
  • 21
@ImeNs: jak ja sprzedawałem swoją 7er za 11k gośc przyjechał i powiedział,że za tyle to igłę można kupić ( taaa jasne ). Za 11 to bym kilka igieł kupił (realna cena to 50 tyś + ) ,. Ale wiedza lepiej
@kubosh: do ciebie chociaż przyjeżdżali, u mnie się umawiali na konkretne terminy/godziny, czekasz w domu i nikt się nie zjawia.mogli chociaż dać znać że coś im wypadło, czy że nie mogą przyjechać. przecież ja nie prowadzę komisu że mam godziny otwarcia i nic nie robie tylko czekam
@ImeNs: też mam takie przygody z olx
1. Wystaw przedmiot
2. Napisz :"NIE WYSYŁAM !!!!!1111ONeonejedne TYLKO ODBIÓR OSOBISTY!@@!@!SDADA " na początku ogłoszenia
2. Sprawdź skrzynkę odbiorczą: " @marjolaxd: ile z wysyłką?"
3. Brak profitu
kończy się już pomału ubezpieczenie


@ImeNs: o widzisz, i tu jest problem, bo auta wyglądające na trupy generalnie są warte około 100zł * pozostałe miesiące przeglądu i ubezpieczenia. Nie wiem w jakim stanie jest twoje, ale trochę lipa kupować auto, w którym za miesiąc kończy się przegląd, a żeby go przejść, trzeba władować ze 2 koła.
@glutenfree: ale przegląd to on bez problemu przechodził do tej pory. tak jak pisałem jego jedynym problemem jest rdza,a z tego co mi wiadomo nie jest ona przeszkodą podczas przeglądu( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ImeNs: niestety jest, tzn za purchla na klapie bagażnika ci nic nie zrobią, ale za przerdzewiałe podwozie albo ważniejsze miejsca konstrukcyjne mogą ci przeglądu nie dać, w zależności od humoru diagnosty.