Wpis z mikrobloga

@Gibky: upili czy nacpali czyms dziewczyne, czterech menelowarych gosci powtarzajacych caly czas, dajcie kase , dawac zetony itd .Dziewczyna byla nieprzytomna, widac bylo ze nie wie co sie z nia dzieja.Banda szolapowych przyglupow zamiast wolac moda to chcieli cel...banda zas...cow!Kilka przytomnych osob zaczelo pisac ze to gwalt, ze podpadaja(tak sie mowi? Podpadaja?:)) pod paragraf itp i nie wiem czy mod zbanowal czy sami uciekli z transmisji
@onajedna17: Na początku to jeszcze coś tam gadała ale już była nieźle wstawiona, potem w ~30 min wywaliła 2 kubki whisky i dopiero wtedy te patolsy zaczęli robić cele...

A no modzi jak zawsze, wiek sprawdzą i mają w dupie.

Niestety na facebooku podobno ich znaleźli i powrzucali linki do su, a to tylko więcej szkody wyrządzi tej dziewczynie.
@onajedna17: Zaczęli pisać coś o Grzesiu ze Starogardu, wtedy koleś przestał pyskować i kozaczyć tak że raczej znaleźli. Potem ktoś wspomniał coś o 20 udostępnieniach na facebooku i debile po 2 min wyłączyli się już całkiem. #!$%@? sprawa, nie wiadomo co ta dziewczyna zrobi jak to do niej dotrze lub co gorsza do jej znajomych, rzadko która ma do tego takie silne podejście jak wy.
@onajedna17: Na su na pewno nie wrócą więc raczej o tej historii nic już nie usłyszymy. Chyba że stanie się tragedia, wtedy media będą obwiniać internet i wszystkich wokół zamiast tych patolsów.
@onajedna17: Kasa plus ekscytacja, takie osobniki są bardzo proste. Chwalił się zegarkiem i bluzą adiddasa więc sama kasa za rekord dnia czy te parę celów to dla nich sporo. No i 3 tysiące ludzi patrzy na mnie wielkiego samca, pana i władcę i zazdroszczą jak sobie mogę robić co chce z (jak to nazwał na czacie) "prywatną #!$%@?ą".
Nie liczą się z konsekwencjami bo po prostu o nich nie myślą; znasz
no raczej jednak nie nie dla slawy i nie dla pieniedzy, tylko po prostu zeby publicznie upokorzyc te typiare i zniszczyc jej zycie. co dzialo sie, nawiasem mowiac, przy milczacej albo aktywnej aprobacie widowni, bo co chwile ktos pisal "jak nie zrealizujecie celu, to moderator odbierze wam zetony" albo "podajcie jej do japy" albo "wyruchajcie ja wreszcie hehe" itp., i byly to rowniez kobiety, ktorym na widok calej sytuacji wilgotnialy waginy. a