Wpis z mikrobloga

#!$%@?, mam zbyt dobre serce. sam nie sram sianem ale zaczepił mnie żul wczoraj, prosząc o coś do jedzenia lub pieniądze na jedzenie.
powiedziałem, żeby chuchnął - to jest mój jedyny warunek. wyczuję alkohol to nie dam. "jedno piwo wypiłem". fakt, że język mu się nie plątał ale #!$%@?ło od niego perfumami czy innym gazem, najgorszym ścierwem.
mówił, że ma gdzie ugotować bo taka pani mu gotuje. ale jest bezdomny. i #!$%@?, kupilem mu żarcia za 3 dychy, niech stracę. może jestem naiwny.
a może jestem #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bezdomni #coolstory
  • 19
@bemo: imo źle zrobiłeś. W naszym kraju jest zapewniana pomoc takim osobom, mają gdzie spać, mają gdzie jeść. Jest tylko jeden warunek i zapewne wiesz jaki. Pomagając takim uczysz ich, że mogą dalej #!$%@?ć kasę na alkohol i dalej nie próbować wychodzić z przegrywu bo zawsze znajdzie się jakiś frajer co uwierzy w historyjkę o jego super wykształceniu ale o niesprzyjającym losie.
@homo_superior: nie to, że jestem jakimś naiwnym cwelem. ja to wszystko wiem. szkoda mi po prostu ludzi, jakaś część mnie po prostu jest zbyt dobra. wiadomo, nie pomogę każdemu. pomagam wtedy, kiedy akurat mogę. zrobiłem mu mały wykład, chociaż naprawdę cieszył się z jedzenia. wątpie, że makaron czy włoszczyzna pójdzie na dalszą odsprzedaż. czuję trochę przegryw, czuję trochę dobrze. no cóż, nie lubię slowa karma ale wiem, że wraca :p
wątpie, że makaron czy włoszczyzna pójdzie na dalszą odsprzedaż


@bemo: Młody jesteś, mało widziałeś. Znajomy nałóg handluje wszystkim, ma mnóstwo znajomych i ciągle pyta czy czegoś potrzebują, albo czegoś nie mają na sprzedarz - zapłaci za tydzień (dorabia sobie tu i tam).. Warzywa, owoce, mięso, ryby... bób? :D
Masz do sprzedania coś za powiedzmy 100zł? On to od ciebie kupi z terminem płatności "za tydzień", po czym tego samego dnia sprzeda
W naszym kraju jest zapewniana pomoc takim osobom, mają gdzie spać, mają gdzie jeść. Jest tylko jeden warunek i zapewne wiesz jaki.


@homo_superior: nie wszyscy chcą korzystać z pomocy, gdy traktuje się ich jak psa. To ma pewien aspekt wychowawczy, bo przecież daje im się za darmo, ale to zrozumiałe, że wielu ludzi woli omijać takie pomoce placówki. Inna sprawa, że takie przypadki zazwyczaj nie żebrzą.

#!$%@?, mam zbyt dobre serce.
@bemo: przegryw. rozejrzyj się wokoło. na pewno masz w rodzinie, wśród znajomych kogoś, na kogo warto było przeznaczyć te 3 dychy. miałbyś sumienie czyste i na prawdę byś komuś pomógł. a tak masz wyrzuty, o czym świadczy ten wpis i poczucie zmarnowania kilku godzin ciężkiej pracy za jedno poproszę. echhh masz za miękkie serce