Wpis z mikrobloga

@d3v: A co nie można? Jak o tej godzinie jeszcze były na sklepie to widocznie nie było aż tylu chętnych. Za to daję możliwość kupna ode mnie z wysyłką jak ktoś nie ma w swojej biedronce. No Ty byś pewnie chciał kupić za 169zł i nie liczysz moich zainwestowanych pieniędzy, czasu i ryzyka że nikt nie odkupi.

@XpruF: Na allegro jest najtańszy za 259zł z wysyłką: http://allegro.pl/tablet-graficzny-wacom-one-m-medium-ctl-671-duzy-i5830928820.html
@Thou: najpierw wolę taniej sprzedać mirkowi, jak nie będzie chętnych to żebyś wiedział wystawię na allegro. Tu ryzyko jest bardzo małe akurat, bardziej chodzi o mój cenny czas. No napisałem tylko za ile można najtaniej na allegro dostać, bo zaraz by ktoś napisał że chce za 169zł.
@LetMeCaptureIt: wydaje mi się, że nie warto się tu bawić w taki deal bo albo zarobisz 10 zł bo mirki chcą tanio(kiepsko, tym bardziej, że Twój czas jestcenny), albo zostaniesz nazwany januszem biznesu. a ten tekst po ile chodzą na allegro skojarzył mi się z tejstem, który kiedyś usŁyszałem od księdza "co łaska, ale przeważnie dają 300"