Wpis z mikrobloga

Siemacie, rozglądam się za jakimś RTA - mam Provari P3 i dotychczas byłem zadowolony z Nautilusa Mini, ale jak to kolega określił (posiadający taki sam zestaw) - "czas porzeźbić w drucie". Subohmy chyba odpadają (PV uciągnie nie mniej niż 0,5ohm), myślałem nad klonem kajtka od Tobeco, ale cholernie mi się nie podoba. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może jakiś mireczek mógłby coś polecić?

#epapieros #epapierosy
  • 7
@vgf_: Dzięki za linka, nie wiedziałem o tym. Faktem jest, że Nautilus Mini kiepsko pasuje do PV ze względu na średnicę, więc chętnie zaopatrzę się w tanka na 22mm. Poza tym, strasznie podobają mi się "proste" konstrukcje, i mam tu na myśli kwestie wizualne (brak zaokrągleń, prosty drip bez udziwnień - przeciwieństwo Nautiliusa).
@pavaczek: w .pl raczej nie...
@reborn: zobacz squaple r i rose rba. ale raczej klonow szukaj, chyba ze masz ochote wydac na parownik tule, co na provari. ;-) ciezko znalezc przyzwoity tank z malym przeciagiem. po taniosci do zabawy mozesz kupic orchida jakiegos - na edymie pewnie ~50pln. na start 'rzezbienia w drucie' powinno byc okay.
@GaHee: na subtanku moze go airflow przytloczyc troche.
@doktorplaga: za ile i w jakim stanie? Na grzałkach >1ohm wszystko będzie grać? Pytam, bo wiedzy mam na razie niewiele, a wydawało mi się, że sporo parowników jest zaprojektowanych z myślą o subohmowym wapowaniu.

@vgf_: nie mam problemu z kupieniem parownika za 100-200zł, ale 600 na Kayfuna v4 nie wyłożę. :) Wolałbym od czegoś najpierw zacząć.