Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja nienawidzę poradników - powtarzam - PORADNIKÓW tych ekspertów z jutuba, wyskakujących zmasowaną falą za każym razem jak chcę wyszukać odpowiedzi na jakiś problem. #!$%@? przeciągają dłużej niż maturzysta na ustnej z polskiego, #!$%@?ą przez 10, BA - DWADZIEŚCIA MINUTo tak prozaicznym problemie, że głowa siada. Ta plaga rozprzestrzenia się nie tylko na angielskim, ale i polskim YouTubie od jakiegoś czasu, a google kładzie na to lachę i wybija ich jeszcze wyżej. GDZIE, ja się pytam, GDZIE są tekstowe poradniki?

Ostatnio chciałem na szybko sprawdzić "how to merge one clip to another in Sony Vegas", powtarzam - CHODZI MI O #!$%@? SKRÓT KLAWISZOWY. Pierwszy wynik w googlu - YouTube. Myślę sobie, ok - pewnie powie o jaką kombinację chodzi i sayonara. ALE NIE, oooo NIEEE. Ten gościu miał znacznie lepszy pomysł.

0:00 - 0:20 intro, żeby siępopisać jaki to on #!$%@? jest dobry w SONY VEGAS
0:21 - 3:45 (w skrócie)
hello my friends, this is ANON here i want to present to you how to merge two clips into one another.
This is very good to know such [...]
There are several times when you need to use it [...]
Most people dont know how [...]
I've got a lot of request to do it [...]
Remember to subscribe [...]
This is my fifth video already [...]

3:46 - 3:50 kombinacja, o którą mi chodziło. TY #!$%@? ZMARNOWAŁAŚ MI 3 MINUTY ŻYCIA

#gorzkiezale #youtube #rakkontent