Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z baterią w #iphone 5s. Od pełnego naładowania, do 20% mija jakieś 3-4 godziny. Oczywiście w tle jest LTE, bez usług lokalizacji, zbędnych paralaks czy odświeżania apek w tle i dalej nic. Jak leżał nieużywany przez 5 godzin to zostało na liczniku 30%. Pojawia się tutaj moje #pytanie, restore coś da czy zamawiać baterię i brać się za wymianę?

#pytaniedoeksperta #apple #ios
  • 9
@ostryga: Wyłączyłeś zbędne usługi w Ustawienia -> Ogólne -> Odświeżanie w tle (szczególnie appkę facebooka)? Z trybem oszczędzania energii też zjada tak szybko baterie?
@surma:

Odświeżanie w tle

no tak jak wspomniałem, wszystkie zbędne usługi powyłączane (zgodnie z tym fixem)

Z trybem oszczędzania energii też zjada tak szybko baterie?

sprawdzę w ile pochłonie 10% na najniższej jasności ekranu, pewnie kwestia 15-20 minut
@ostryga: taki komunikat to wina kabla nieoryginalnego taki dostales przy zakupie? moze masz frankensteina i autoryzowany serwis nie przyjmie nawet na odplatna wymiane

wazne zeby ładowarka była brandowana czy samsung czy nokia czy htc niewazne byle by byla jakas marka ktora sie swoim logiem podpisała ze to prad stały 5V a nie tylko napis 5V a w rzeczywistosci sinus 4-6V i wtedy bateria rozjechana

jesli frankenstein to mzoesz meic juz wczesniej