Wpis z mikrobloga

@Pommernstellung: bo alkohol raz na jakiś czas nie szkodzi. Tak samo jak trawka. Natomiast codzienne korzystanie z jej dobroci powoduje że ludzie stają się debilniejsi. I gówno mnie obchodzą jakieś komentarze do mojego komentarza że się mylę - bo tak nie jest. Mam kumpli i widzę co po nich się dzieje. Nikt z nich nie ukończył matury. A ich jedyna motywacja w zyciu to marna praca by stykło na zielsko i
@Klopsztanga: Byli spoko czyli jakie mieli podejście do życia przed poznaniem zielska?
Bo prawdę powiedziawszy znam osoby, co jarają sporo od gimnazjum/liceum, a nie da się stwierdzić by byli mniej ambitni od innych osób co znam, a nie palą.

@maluszeczek: drugi przykład. Kiedyś jeździliśmy na wypady, gokarty itp. Lecz teraz to już z nimi historia, bo nigdy czasu i hajsu nie mają. A jak mają hajs, to nie mają czasu bo bakają. Wolą hajs przeznaczyć na zielsko niż na coś innego. Są cały czas w długach. Bo jak jeden nie ma , to drugi stawia. A jak drugi spłaci, i ma więcej hajsu, to on stawia i tak w kółko.