Wpis z mikrobloga

Mirki, studiował ktoś informatykę II stopień na #wat i może powiedzieć jak tam wygląda? Mam zamiar przeprowadzić się do #warszawa i nie wiem jak tam wygląda z poziomem, planem zajęć (rozkodowanie tego co jest na stronie jest w tym momencie dla mnie nieosiągalne). Żeby się utrzymać będę musiał ogarnąć jakąś robotę więc chce wiedzieć ile będę miał czasu.
  • 17
@caeam myślałam, że masz na myśli że plan jest z tygodniowym wyprzedzeniem ustalany tylko, mój błąd. chociaż mój jest w miarę powtarzalny, no i nie muszę siedzieć do 21 jak informatyka ;p
@roszek: W sensie? studiuję obecnie na Politechnice Poznańskiej, pierwszy rok wspominam raczej średnio, dużo ogólnych zajęć z planem rozwalonym po całym tygodniu.
@vkzk: Możecie mi powiedzieć który plan jest dla I roku II stopnia dla specjalności Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych?
@lorek123: rozkłąd zajęć jest na cały semestr, zatem grafik sobie rozplanujesz. Jednak nie są to identyczne tygodnie i każdy jest na swój sposób wyjątkowy. Byłem na II stopniu na WAT na informatyce. Nawet na tym kierunku o który pytasz.