Wpis z mikrobloga

Brzydzi mnie 11 listopada. A ściślej: brzydzi mnie to jak wygląda jego świętowanie. Rok do roku w Warszawie odbywa się zjazd międzynarodówki nacjonalistycznej, gdzie obok polskich narodowców z mordą troglodyty co roku maszerują włoscy, słowaccy i węgierscy faszyści. Co roku z czoła marszu padają hasła o żydach, gejach i złej Unii Europejskiej. Co roku głównym przesłaniem marszu jest to, że może i Polska jest niepodległa, ale zaraz przyjdą złe żydy z Unii z Tuskiem na czele i nam tę niepodległość zabiorą. A teraz będzie jeszcze gorzej, bo nie muszą przypominać na pasku kogo jest Bąkiewicz.

Dlatego tak bardzo doceniam i tęsknię za próbą zmiany sposobu świętowania przez prezydenta Komorowskiego. Z kibolsko-wrzeszczącego na wesoły, piknikowy i uśmiechnięty. Zamiast przy okazji świętowania każdego zwycięstwa przede wszystkim podkreślać ofiary i porażki, tam stawiano na uśmiech, zabawę i wspólnotę.

Tęsknię za Czekoladowym Orłem. Chciałbym, żeby wszystkie imprezy okolicznościowe tak wyglądały. Była to odważna i słuszna próba ucywilizowania narodowego podejścia do celebracji państwowych świąt. Zmiana dobra i szlachetna. I jak wszystko co dobre i szlachetne, zaszczuta przez prawicę.

#11listopada #neuropa #4konserwy #marszniepodleglosci #bekazprawakow #bekazpolakow #bekazpisu
Majk_ - Brzydzi mnie 11 listopada. A ściślej: brzydzi mnie to jak wygląda jego święto...

źródło: 0002A0KZVR5HX9HQ-C321-F4

Pobierz
  • 140
Dlatego tak bardzo doceniam i tęsknię za próbą zmiany sposobu świętowania przez prezydenta Komorowskiego. Z kibolsko-wrzeszczącego na wesoły, piknikowy i uśmiechnięty. Zamiast przy okazji świętowania każdego zwycięstwa przede wszystkim podkreślać ofiary i porażki, tam stawiano na uśmiech, zabawę i wspólnotę.


Tęsknię za Czekoladowym Orłem. Chciałbym, żeby wszystkie imprezy okolicznościowe tak wyglądały. Była to odważna i słuszna próba ucywilizowania narodowego podejścia do celebracji państwowych świąt. Zmiana dobra i szlachetna. I jak wszystko co
@Majk_: Ale bełkot wynikający z frustracji. Zluzuj majty. Marsz niepodległości to genialna forma świętowania, a że ty lewicowy ekstremista widzisz to co chciałbyś zobaczyć wbrew faktom to problem twój i twojego lekarza. A co do odebrania niepodległości przez UE a dokładnie Niemcy. Bo UE to tak naprawdę Niemcy to tak. Chcą nam ja bardzo ograniczyć a instalacja Tuska w PL ma im to umożliwić.
jak organizatorzy marszu to faszyści


@Majk_: mylisz się bąkiewicz juz dawno skręcił w storne pisu przyjmując kase odsuwając się swoich ziomków z onr i rn nawet nie zgodzil sie na podpisanie umowy o rotacyjnym kierownictwie stowarzyszenia Marszu Niepodleglosci po prostu sie sprzedal no ale wypadaloby wiedziec o czym sie pisze
@Majk_ Podbijam to co napisał @LebronAntetokounmpo
Prawica stworzyła popową modę na patriotyzm, więc właściwie nie można mówić o zawłaszczeniu. Niestety marsz, a już na pewno jego core ma charakter dyskryminacyjny dla wielu środowisk. Co śmieszniejsze walka o niepodległość i 11 listopad utozsamiane jest z prawicą, poza tym 7 listopada leży sobie zakurzony w polskiej świadomości.