Wpis z mikrobloga

@crine: Chciałem Ci napisać żebyś tego za żadne skarby nie robił, bo nie ma co ukrywać, wyznanie nagle z dupy skrywanych uczuć... nie działa. Sorry Batory, to nie film romantyczny, i szansa że wpadniecie sobie w ramiona - albo mniej filmowo - ona odpisze że też do Ciebie coś czuła, jest zajebiście niska (co nie znaczy że jej nie ma). Ogólnie radziłbym się zabrać do tego inaczej, no ale widzę że
@PanDetektyw:
@crine: Ja kiedyś też stwierdzilem, ze dam rade tylko po alkoholu . Zaprosiłem loszke do siebie, mielismy oglądać film i pogadac. Ze stresu zapomniałem zjesc śniadanie tego dnia i tak sie nawalilem, ze nie pamietam co sie stalo i obudzilem sie sam w duzym pokoju (wypilem w przeliczeniu jakas cwiartke, nie wiem czemu az tak mnie stargało) jak sie obudzilem i przetrzezwialem, zadzwonilem do niej i powiedziala, ze sie
@crine wyznawanie dziewczynie milosci tak bezposrednio kiedy nie masz zadnych podstaw, zeby sadzic, ze chociaz troche odwzajemnia to ucxucie, stawia ja w sytuacji podbramkowej, wiec albo bedzie chciala uciekac albo poglaska po glowce, w kazdym razie jesli nic z tego nie wyjdzie to skreslisz jeszcze swoje szanse na prxyszlosc